![]() |
Cumpar Subwoofer
cum subwoofer pana in 250ron.urgent
|
Re: Cumpar Subwoofer
Asta te satisface ? https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/70299-vand-subwoofer-helix-p8-precision.html
Vezi ca il las la 200 RON. |
Re: Cumpar Subwoofer
2 Attachment(s)
Sau asta...:-)
|
Re: Cumpar Subwoofer
Quote:
salut... am un subwoofer in forma de trapez, cu 2 difuri, 800 de watti... p mine cand l-am facut m-a costat 350 ron si acum il dau cu 200 :| (super afacere :| ) il dau pt ca nu am pe ce sa-l pun.... nu i-am dat drumul niciodata !! pt poze sau detalii incearca pe PM |
Re: Cumpar Subwoofer
am eu un woofer si o statie amandoua la 300 de ron....mnc ambele
|
Re: Cumpar Subwoofer
Ce zici de un woofer dibeisi ?
|
Re: Cumpar Subwoofer
Quote:
cred ca si-a luat demult.... ;)) |
Re: Cumpar Subwoofer
Abea acum m-am uitat la data :)))
|
Re: Cumpar Subwoofer
Blaupunkt GTB1200 MK II 250 wcub e perfect;) am de vanzare are 1 sapt
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:49. |
- Copyright 2026 4Tuning