Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   Problema Vectra b (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/70710-problema-vectra.html)

~*>CuCu<*~ 12-03-08 16:43

Problema Vectra b
 
2 Attachment(s)
Salut !

As dori sa stiu daca merg prinse barile de pe o vectra model 2001-2002 puse pe o vectra b model 96 ?

Atasez pozele cu ce bar vreau sa pun pe vectra b

B-63-WZD 14-04-08 12:16

Re: Problema Vectra b
 
Stiu ca cea spate merge sigur. La cea fata nu cred ...

KTA87 27-05-08 10:10

Re: Problema Vectra b
 
Asta e pachetul Irmscher. in principiu ar trebui sa mearga. Dar unde ai gasit u barile?
Mai bine iti iei masina direct facuta din fabrica. Are si interiorul schimbat. :)


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning