![]() |
Cumpar woofer
Vreau unul nou in incinta bassreflex sau band pass macar 300 w .........
Astept oferte :D |
Re: Cumpar woofer
2 Attachment(s)
pioneer 400 WRMS
150 euro nou atomic 350 W 100 euro nou ambele pe bassreflex |
Re: Cumpar woofer
Scuze am uitat asa mentionez vreau ceva mare .....38 (15")cm .......cat au astea?
|
Re: Cumpar woofer
Am Cumparat Se Poate Inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:42. |
- Copyright 2026 4Tuning