![]() |
Outlander 2.0tdi by DimSport
3 Attachment(s)
La Metrotehnica pe Dyno ori si mod Stg2 care nu a luat mult pt ca masina are soft mai impins decit Vw deoarece ele sunt gindite cu FAP iar la noi numai cele cu cutie auto au FAP!
Crestere ok de 23cp si 30Nm fara sa sarim din schema ! Ceky |
| All times are GMT +2. The time now is 02:34. |
- Copyright 2026 4Tuning