![]() |
[EVENT] Hot Import Nights 2008 Season
Daca sunteti in USA , veniti sa ne vizitati la showurile Hot Import Nights unde o sa fiu Featured DJ pentru EUROPROJEKTZ
https://i52.photobucket.com/albums/g1...yertestfe3.jpg acesta este calendarul https://i52.photobucket.com/albums/g1...schedule08.jpg |
Re: Hot Import Nights 2008 Season
vei fi prezent la toate locatiile sau numai in Chicago?
eu voi fi prezent in LA |
| All times are GMT +2. The time now is 21:16. |
- Copyright 2026 4Tuning