![]() |
Machete in lucru - canon
3 Attachment(s)
Chrysler 300C hemi
1:18 maisto vopsea noua suspensie lasata interior mochetat |
Re: Machete in lucru-canon
imi place culoarea. pare eleganta. cu ce ai vopsit-o?
|
Re: Machete in lucru-canon
3 Attachment(s)
asa arata inainte sa o vopsesc,
pozele sunt dupa primul strat de vopsea ,care dupa 24 de ore inca mai este lipicios putin,dar nu se ia de pe masina am lasat-o in balcon sa se usuce toata noaptea si pe urma am bagat-o in casa,pe capacul sprayului scria sa stea la +20grade sa se usuce... pot sa dau al doilea strat, sau trebuie sa se usuce complet? |
Re: Machete in lucru-canon
Nu e neaparata nevoie sa se usuce complet.
|
Re: Machete in lucru-canon
pe spray scria sa o degresez inainte sa o vopsesc,dar am uitat....cu ce as putea sa o degresez
? |
Re: Machete in lucru-canon
Alcool sanitar cu o carpa fina ;)........
|
Re: Machete in lucru-canon
era bej si ai facuto rosie sau cum...... ? :-)
|
Re: Machete in lucru-canon
era rosie si a facut-o alba sau cel putin asa am inteles eu:lol:
|
Re: Machete in lucru-canon
Ce e atat de greu de inteles?Masina a fost BEJ si a fost vopsita in ROSU!
|
Re: Machete in lucru-canon
pacat de ea culoare ca era mai beton bej ......... :???:
|
Re: Machete in lucru-canon
cam asa e ... arata mai bine bej
|
Re: Machete in lucru-canon
1 Attachment(s)
am si eu 2 300C...cam asa arata unul (alb perlat)
|
Re: Machete in lucru-canon
super tare al tau eddycdk
|
Re: Machete in lucru-canon
Quote:
|
Re: Machete in lucru-canon
woow..edy cum ai modificat capota ,,si ai pus plasa reala in fata?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:19. |
- Copyright 2026 4Tuning