Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - canon (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/70132-machete-lucru-canon.html)

canon 07-03-08 23:47

Machete in lucru - canon
 
3 Attachment(s)
Chrysler 300C hemi
1:18
maisto
vopsea noua
suspensie lasata
interior mochetat

just_machete 08-03-08 06:53

Re: Machete in lucru-canon
 
imi place culoarea. pare eleganta. cu ce ai vopsit-o?

canon 08-03-08 08:46

Re: Machete in lucru-canon
 
3 Attachment(s)
asa arata inainte sa o vopsesc,

pozele sunt dupa primul strat de vopsea ,care dupa 24 de ore inca mai este lipicios putin,dar nu se ia de pe masina

am lasat-o in balcon sa se usuce toata noaptea si pe urma am bagat-o in casa,pe capacul sprayului scria sa stea la +20grade sa se usuce...

pot sa dau al doilea strat, sau trebuie sa se usuce complet?

tzutzu.2009 08-03-08 09:36

Re: Machete in lucru-canon
 
Nu e neaparata nevoie sa se usuce complet.

canon 08-03-08 09:56

Re: Machete in lucru-canon
 
pe spray scria sa o degresez inainte sa o vopsesc,dar am uitat....cu ce as putea sa o degresez
?

manu_96xls 08-03-08 10:23

Re: Machete in lucru-canon
 
Alcool sanitar cu o carpa fina ;)........

AdY9005 08-03-08 16:54

Re: Machete in lucru-canon
 
era bej si ai facuto rosie sau cum...... ? :-)

virusel 08-03-08 18:31

Re: Machete in lucru-canon
 
era rosie si a facut-o alba sau cel putin asa am inteles eu:lol:

coman razvan 08-03-08 18:55

Re: Machete in lucru-canon
 
Ce e atat de greu de inteles?Masina a fost BEJ si a fost vopsita in ROSU!

AdY9005 08-03-08 19:06

Re: Machete in lucru-canon
 
pacat de ea culoare ca era mai beton bej ......... :???:

virusel 08-03-08 19:53

Re: Machete in lucru-canon
 
cam asa e ... arata mai bine bej

eddycdk 09-03-08 16:17

Re: Machete in lucru-canon
 
1 Attachment(s)
am si eu 2 300C...cam asa arata unul (alb perlat)

virusel 09-03-08 16:44

Re: Machete in lucru-canon
 
super tare al tau eddycdk

promo 10-03-08 14:26

Re: Machete in lucru-canon
 
Quote:

Originally Posted by eddycdk (Post 1411816)
am si eu 2 300C...cam asa arata unul (alb perlat)

te dai mare ma ? :-P 8)

canon 10-03-08 15:28

Re: Machete in lucru-canon
 
woow..edy cum ai modificat capota ,,si ai pus plasa reala in fata?


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2026 4Tuning