Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   NSL - mars de comemorare a victimelor din Spania (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/697-nsl-mars-comemorare-victimelor-spania.html)

ZoliaT 13-03-04 15:04

NSL - mars de comemorare a victimelor din Spania
 
Astazi 13 martie 2004 orele 18 NSL organizeaza un mars de comemorare al victimelor atentatelor din Spania.

Cine are placerea este invitat sa ni se alature astazi la ora 18 in Herastrau in parcarea de la Pescarus.

Mai multe detalii la nr de telefon :
Micutzu - 0723952766
Florica - 0721731111

Gabi 13-03-04 16:17

Citat SEBASTIAN:
Quote:

La ora 18-18:30 se doreste a se pleca spre ambasada Spaniei pentru a se tine un moment de reculecere in memoria celor decedati, raniti, victime ai atentatului din Spania produs in data de 11.03.2004.
Actiunea va fi filmata si se va transmite chiar in direct la stiri pe mai multe posturi de televiziune.
Sa pastram un moment de reculegere

fratele lu` alex GMZ 13-03-04 17:01

Doamne cum poa sa faca cineva asa ceva semenilor? :( :(

Cum poti ma nene sa omori pe cineva intentionat? :( :(

Eu nu pot sa ma impac cu ideea :(

si nici nu va dati seama cat de rau imi pare ca de abia acum vad topicul
14 martie 2004

Dupa parerea mea si sper ca si parerea voastra asa oameni nu ar trebuie sa existe

Condoleante Spaniei

fratele lu` alex GMZ 13-03-04 17:04

Eu zic ca este ceva cu data de 11

11 septembrie (USA)

11 martie (Spania)

prea se leaga :( :( :( :( :(

sa dea D-zeu sa nu se mai intample

Anonymous 13-03-04 17:33

Condoleante...


p.s. nici eu n-am mers k sunt la truda...

TNos 13-03-04 18:18

imi pare rau ca nu pot fi alaturi ca prezenta...dar suntem cu totii alaturi de familiile celor trecuti in nefiinta...sufletul nostru este alaturi de ei... si desi cuvintele nu inseamna nimic....CONDOLEANTE

Gabi 13-03-04 18:59

Desi nu este o ocazie festiva, nu avem de ce sa ne bucuram, eu am facut-o. Am vazut la televizor marsul organizat de A.S. No Speed Limit si am ramas impresionat de solidaritatea dovedita pentru romanii ( si nu numai ) decedati/raniti in atentatele din 11 martie.

Dumnezeu sa-i ierte pe cei decedati si fie ca acolo unde sunt acum sa le fie ceva mai bine decat in viata anterioara, iar pe raniti sa-i aiba in paza Sa.

Condoleante familiilor indoliate!

F_L_R 13-03-04 19:17

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Chiar nu pot crede ca asemenea animale care au facut acest rau li se mai poate da dreptul de a trai! CONDOLEANTE pentru familiile ROMANILOR decedati la MADRID

Al3xius 13-03-04 19:49

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace ! :cry: :cry:

Aia care au facut treaba asta ar trebui....nu omorati chinuiti pana ar muri! :x


Condoleante familiilor indoliate !

ZoliaT 13-03-04 22:33

26 Attachment(s)
condoleante si din partea echipei 4tuning.ro
va prezint in continuare un reportaj foto la care nu cred ca mai trebuie sa adaug cuvinte.

alex_maxx 13-03-04 22:43

Condoleante familiilor indoliate....

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace pe cei care au trecut in nefiinta.. :( :( :(

Mpower 14-03-04 00:35

:( :( :( :( :(
Dumnezeu sa-i ierte si sa-i odihneasca
Ce pot sa spun sper doar k acestor evenimente sa nu le mai urmeze NICIODATA altele de genul!
si felicitari pentru solidaritate celor ce au vrut si au putut fi prezenti la mars.

Turbo110 14-03-04 02:00

:D
 
Eu cand am ajuns deja plecasera toti :( :( :( :( !

xbogdanel 14-03-04 10:35

felicitari baieti pentru initiativa.
Respect

cj82ufo 14-03-04 14:26

aia nu ar trebui sa stea intre noi ,ei nu sunt oameni
si au fost atacati pt ca au sustinut lupta impotriva terorismului
chestia asta da de gandit
adica uitativa ca multi romani au fost atacati in trenuri
si noi am sustinut america si acuma incep sa atace prin europa
oare cine e urmatoarea tara?
este un mare semn de intrebare :shock: :shock:
daca ei au atacat ca sa fac victime si in randul spaniolilor si in randul romanilor?
si nu cred eu ca a fost eta ci astia lui osama ca au fost prea sangeros si prea organizat
eta ataca politicieni si politisti ,ei nu fac victime nevinovate (civili)
in schimb osama ataca chiar oamenii nevinovati cica in numele lui d-zeu

lasa-ne


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning