Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   TunerWar 2008 @ Harrisburg (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/69355-tunerwar-2008-harrisburg.html)

RoSonic 01-03-08 19:48

TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
179 Attachment(s)
TUNERWAR 2008

Data: 16 Februarie 2008
Locatie: Harrisburg, PA
Vizionare placuta ;)!

crysty05 01-03-08 20:19

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
cele mai ***** masini si motoare da golfu ala e moartea mea.. si galeben.. mori langa el:dribble::dribble::dribble::dribble::dribble:

maryo86 01-03-08 20:53

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Super masini!!!! E si m3-ul acolo!!!! Superb!!

DaNy>DmN 01-03-08 20:57

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Doamne ce frumos :shock:, foarte tari sunt: pontiacul gto , golfu galben , rx-7le carbon dar si celelate ..... astea mi-au atras atentia:-)

ionutz.xu 01-03-08 21:16

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
oi traii si eu sa ma pozez langa o masina dasta???:((:((:((

acs13 01-03-08 21:37

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
cand ma fac mare acolo o sa-mi expun si eu masina................................in parcare:-P:-P ce credeati????:-?

ArCaDa 01-03-08 21:41

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
foarte tare....golfu e cel mai tare....si celalalte sunt frumoase dar unele sunt umpic cam incarcate..orcum smecher :-)

Victor_WRC 01-03-08 21:55

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Nene nu mai pot stau de 20 de minute cu gura cascata ca fraieru si ma uit la fiecare poza si nu mai pot ma doare capu cat de marfa pot fi masinile astea si mai ales ce paintjob au pe ele .:dribble::dribble::dribble::yikes::yikes:

GopPo 01-03-08 21:56

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
smecherieeeeeeeeeeeeeee
golfu ala galben e mortal......ala albastru e bataie de joc:))

dodo04ro 01-03-08 22:01

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
deci m5-ul mov e superb, cat si de motoru ala hayabusa.... :D

claubmw92 01-03-08 22:16

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
sunt super masinile (in special BMW)

Highman 01-03-08 22:29

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
super....sa vedem si pe la noi asa ceva....ce vis frumos......PONTIAC-ul GTO e cu 10 clase deasupra la oricare din masinilea alea...

cristiano304 01-03-08 23:09

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
:yikes:ce nas da sa vad si la romania asa ceva poate la pensie :D golful galben smecher rau da nici rx-7,si sa nu uitam M-urile sooper belea:shock:si restu masinilor toate is ..no comment:lol:

xtrim 02-03-08 00:40

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Belea ! ! ! Masinile ca masinile , ca sunt super ....Dar paintjob-ul e criminal ! ! ! Multzi bani , multa munca si mult suflet toate la un loc rezulta cate o bijuterie de tuning :P :D ....

Risc 02-03-08 13:09

Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
 
Un astfel d tuning show aj vrea si in Romania:P:X


All times are GMT +2. The time now is 20:38.

- Copyright 2026 4Tuning