Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   Intercooler CORRADO (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/69337-intercooler-corrado.html)

cipig60 01-03-08 16:04

Intercooler CORRADO
 
5 Attachment(s)
Si multe piese originale,toate sant in stare f buna.
STOPURI CLARE
JENTI 16-4/100
TOBE
INSTALATIE a/c COMPLECTA
MOTOR FARA CHIULOASA
POMPA DE APA
POMPA DE ULEI
AX CU CAME

cipig60 03-03-08 09:38

Re: Intercooler CORRADO
 
Hai baietiiii ca am super preturi si negociabile normal.....

cipig60 03-03-08 09:38

Re: Intercooler CORRADO
 
up....
up..

cipig60 03-03-08 20:41

Re: Intercooler CORRADO
 
Compresor nu am

maibunu 05-03-08 00:07

Re: Intercooler CORRADO
 
salut ma intereseza stopurile clare si jantele pe 16.

cipig60 05-03-08 10:28

Re: Intercooler CORRADO
 
3 Attachment(s)
Jantele sant 300eur
stopuri 150eur

cipig60 05-03-08 10:33

Re: Intercooler CORRADO
 
Daca esti interesat le pot aduce eu la B in 15 martie.

cipig60 06-03-08 23:24

Re: Intercooler CORRADO
 
up..
up,,,,,

cipig60 14-03-08 21:17

Re: Intercooler CORRADO
 
up up
up

renatonas 17-03-08 21:32

Re: Intercooler CORRADO
 
salut.ma intereseaza pistoanele cu tot cu biele..daca le mai ai si la ce bani?

cipig60 18-03-08 00:08

Re: Intercooler CORRADO
 
Quote:

Originally Posted by renatonas (Post 1429189)
salut.ma intereseaza pistoanele cu tot cu biele..daca le mai ai si la ce bani?

Pistoane 100eur Biele 100eur Pret pe set de 4

renatonas 18-03-08 09:22

Re: Intercooler CORRADO
 
merci ...dar sunt scumpe rau

cipig60 18-03-08 09:34

Re: Intercooler CORRADO
 
Quote:

Originally Posted by renatonas (Post 1429962)
merci ...dar sunt scumpe rau

Daca sant scumpe lasale ca mai am un motor complet cu 400eur.daca si asta e scump ce sa mai zic??????Poate le vrei moca.

renatonas 18-03-08 09:41

Re: Intercooler CORRADO
 
Sunt scumpe in comparatie cu ce am gasit(pistoane +biele) eu..40e + transport..si daca cauti pe forum si te uiti ..NU VREAU MOCA..
si ca sa crezi ca bat campii ia de aici

http://cgi.ebay.de/VW-Corrado-Golf2-...QQcmdZViewItem

la 100e iau biele +pistoane de S2!!!

renatonas 18-03-08 09:44

Re: Intercooler CORRADO
 
Sunt scumpe in comparatie cu ce am gasit(pistoane +biele) eu..40e + transport..si daca cauti pe forum si te uiti ..NU VREAU MOCA..
si ca sa crezi ca bat campii ia de aici

http://cgi.ebay.de/VW-Corrado-Golf2-...QQcmdZViewItem

la 100e iau biele +pistoane de S2!!!


All times are GMT +2. The time now is 16:38.

- Copyright 2026 4Tuning