Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ford Econoline din '69, duba de "serial killer" (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/69010-ford-econoline-69-duba-serial-killer.html)

Ed_Crane_1983 27-02-08 14:54

Ford Econoline din '69, duba de "serial killer"
 
11 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...56b11633f1.jpg
Ford Econoline din '69, duba de "serial killer"

Cand n-au ce face, americanii gandesc negativ. Intra in cele mai intunecate colturi ale istoriei lor recente, scurmand dupa delir. Au pozat duba asta Ford Econoline, din '69, si s-au intrebat: "nu cumva ar fi masina perfecta pentru un criminal in serie?" N-are geamuri, dispune de spatiu berechet, dar nu se mai poarta, si e "a dracu' de vizibila".

Yankeii l-au vazut la volan pe Ed Gein, Ted Bundy sau Jeffrey Dahmer, nume notorii din istoria criminalitatii lor. Dar sa asociezi o biata dubita cu tot ce e mai rau, e cam mult...Intrebarea este: e asa "scary" duba asta, incat s-ar potrivi intr-un film horror de categoria B, filmat in Romania, cu Nicoleta Luciu in rolu' principal si 2-3 insetati de sange, de preferat cantareti deveniti peste noapte actori?

Bogdan_ozzy 28-02-08 20:47

Re: Ford Econoline din '69, duba de "serial killer"
 
Cat de naspa e :)) doamne... ce face plictiseala din oameni

aleks 29-02-08 10:07

Re: Ford Econoline din '69, duba de "serial killer"
 
merge pt telenovela horrrooorrr mai sus amintita, cu conditia sa-i impuste criminalu' ala rau pe toti, pe bune, la urma...

canon 29-02-08 11:19

Re: Ford Econoline din '69, duba de "serial killer"
 
cu siguranta este masina potrivita pt un criminal in serie


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning