Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Metamorfoza Mustang Corvette (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/69009-metamorfoza-mustang-corvette.html)

Ed_Crane_1983 27-02-08 14:51

Metamorfoza Mustang Corvette
 
3 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...56a7496f4c.jpg
Metamorfoza Mustang Corvette

Masina e un Mustang, cu spate de Corvette C5. Intre farurile spate troneaza acelasi calut naravas din fata, accentuand imaginea "chicioasa" a masinii. Cine s-a gandit ca arata bine, a fost cu gandul in alta parte...Poate omul dorea doua masini, a avut bani doar de una si a zis sa experimenteze, cam ca-n filmul ala horror, "The Fly", din '86...Cu tipul ala care se transforma in musca. Intrebarea e: DE CE AI FACE ASA CEVA? Pentru ca se poate, ar spune cineva, si n-ar gresi. Dar nu tot ce se poate e bine sa se si faca...

maryo86 27-02-08 15:07

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
A iesit bine! Atat.Cu ce rost a fost facuta? Nu pot sa-mi dau seama

ICE-M@N 27-02-08 15:09

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
mie imi place, cum arata

ArCaDa 27-02-08 15:11

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
acceptabil...:)

pablo.odg 27-02-08 15:12

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
a iesit foarte bine masina. "aspect chicios"? nu mi se pare. a fost ceva de lucru acolo si s-a integrat foarte bine. arata bine, dar parca nu mi-ar place una.

Alfa 164 27-02-08 15:41

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
1 Attachment(s)
Daca va uitati atenti la prizele laterale , este vorba de un Mustang mai vechi, nu de ultimul model , deci la masina a fost schimbat si botul.

EaGle 27-02-08 15:43

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Design=0...

Undying_Renault 27-02-08 15:45

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Nu stiu daca vorbim de modelul ala de Mustang... daca te uiti atent poza postata de tine si prizele alea... nu prea se potrivesc... nu stiu par a fi prize de Corvette C5 si fata e de Ford Mustang... and that's that... masina mi se pare urata... adica... ma gandesc la dacia cu bot de oltcit ca sa fiu mai mioritic :))

bragagiu 27-02-08 15:53

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
direct dacie cu stopuri pe spate de seria 3 si emblema de mercedes.naspa

SHOGUN-A8 27-02-08 16:02

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Dap, a fost schimbat si botul la masina

88RED 27-02-08 16:15

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
e un fel de struto-camila
2 in 1

mareo 27-02-08 16:43

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
chiar aiurea...

THX-1 27-02-08 16:58

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Un fel de strutzocamila...o porcariee!!!! :-|

Bogdan_Kalyn 27-02-08 17:54

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
A iesit foarte bine masina

Stressjr_Speeddemon 27-02-08 18:12

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
deci a iesit f bn dar nu e ultimul model de mustang defapt nici nu cred k e un mustang si sincer nu am iesi cu asa ceva pe strada


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning