![]() |
Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
Made in Canada...De abia l-am luat ... si acum pun la gatit planul de actiune....
|
Re: Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
"unde e pozele?"
|
Re: Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
PAI......POZELE "E" ink nu am facut k tre sa o pun la punct cu mecanik si electrik e plina de probleme + am avut deja 2 tamponari = nu mai am bani de ea ..... in 2 3 luni ma apuk oiar de ea ..... deci rabdare.....pls
|
Re: Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
P.S. vine iarna si o sa stau mai mult pe acasa si osa am timp mai mult .... pkt k nu am garaj ink .... oricum in 1 luna vin cu poze si ce am mai schimbat la ea ..... greu de gasit piese deci dak ma poate ajuta cineva pls ... orice sfat e binevenit ....
|
Re: Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
Pt inceput,pune niste poze la mancare :)). Sa stapanesti sanatos masina si multi km fara incidente si dupa cum am zis pune si niste poze totusi cu masina,in stadiul in care este acum. Sanatate
|
Re: Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
ok .... o sa fac niste poze maine dar nu prea e loc in parcare si momentan nu o pot misca ....... problema mare cu fana ... a ramas blocat ...... pana vine un mecanic nush ce draq sa ii fac .... k am umblat eu si a mai mers vreo 2 km si iar am parcat-o tarash .....
in 2 zile pun si pozele .... |
Re: Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
rezolvat prob cu franele .... idiotzi care au schimbat ferodourile le-au pus invers .... schimbat stanga cu dr si arcurile acum is ca noi da am rupt intinzatoru la frana de mana .... :(((( tre sa cump altul.....sau sa fac altul ..... pozele ink nu´s gata k nu mai am aparat... :(( da fac eu rost de altul .... schimbat si pompa de benz, si facut buton de pornire ;) ha ha ca la mertz .....
|
Re: Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
PS Angajat la parc auto mai nou :) deci dak vreti .... orice masina pe comanda cu carte service .. garantie . km reali .... factura..... pt detalii PM
|
Re: Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
7 Attachment(s)
gata uite si pozele ... bord .... astra :D , scaune astra :D , cutie 5+1 , frane ... aproape noi .... , jenti 14, cauciucuri mai mari , ..... acum lucram la electric ..... = neoane !!!!!!!:twisted:
|
Re: Tunning Pontiac Le Mans 1.6 (:!:Kadett 1.6)
S-a vandut ... .acum e prin Bucuresti ...rog un moderator sa inchida aici. Multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:57. |
- Copyright 2026 4Tuning