![]() |
Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!)
go ahead and laugh :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.surujnarine.com/webpages/img_0396.jpg http://www.surujnarine.com/webpages/img_0389.jpg http://www.surujnarine.com/webpages/img_0403.jpg |
akuam e k in bancul alah cu: Doamne dar canadadienilor de ce le-ai dat asa o tara mare,frumosa,bogata civilizata...la care Dumnezeu:Eh..uite pe cine am pus langa ei...ma rog nu mai tin minte bancul...dar asta era esentza....
|
yo cred ca masina e oarecum draguta intr-un fel da un lucru e sigur: e roman sau are vro gena :?
|
Re:
Quote:
asta e razbunarea tunerului tunator de masini... dupa dacia cu bot de pisica a sarit la mustang cu bot de bmw :lol: :lol: :lol: |
Doamne .. si ce jante i`a pus .... ntz ntz ntz .... prostia e in floare :evil:
|
Ma mie mi se pare SUPERBA masina.. chiar daca e mustang cu bot de BMW..asta e singurul defect..ca e hibrid.. in rest nota 10 pt look general si finisaje... Dupa mine nu e deloc kitch :roll:
|
si mie imi place. Bravo proprietarului pt munca depusa.
Si nu e deloc kitch, mustangul nu poate fi comparat cu dacia (pt cei care dadeati expl dacia aia cu bot de urs). Pe masina asta nu-mi plac jantele si spoilerul spate. atat. In rest, arata ok :) |
oki.....va asteptam parerile dupa ce trec efectele influentelor lui Bachus... :D :
nu vreau sa cred k voi vb serios :shock: :shock: :shock: |
in primul rand mie mi se pare kitch din start...!
este un fel de combinare a 2 stiluri total diferite...cea ce duce la design al mashini hazarduos si oribil... sa nu mai zic de jante care eu cred ca alea daca pe pui pe dacie merg... la o asemenea mashina merg nishte jante frumoase cu spitze cromate ceva...da asta la catzi a bagat in partea frontala sa o faca BMW ce i-a mai trebuit jante... in orice caz oribila! :shock: |
:D ce aveti mah cu jantele omului???sunt stock.....acma serios...voa chiar va place mustangul asta maltratat??? :D :D
|
nu va faceti griji, idioti sunt in toata lumea. E mare moda cu conversile astea de faruri sau stopuri, sunt tot felu de hibride in showurile de tuning, cateodata, f rar, reusite
asta din pacate e unul din cele mai nereusite conversii |
eu zic ca este legata destul de bine.rotile dau un aer de DUR,nu stiu ce are sub capota.
|
190 de cai am impresia :D
|
e bine realizata dpdv tehnic, dar ca idee, si ca imagine, e un fiasco, e kitch-ul suprem
|
si` batut joc de masina....daca mai punea si pe spate faruri de bmw...oare ce iesea :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning