Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/6893-mustang-v6-cred-roman.html)

Piry 25-07-05 01:07

Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!)
 
go ahead and laugh :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.surujnarine.com/webpages/img_0396.jpg

http://www.surujnarine.com/webpages/img_0389.jpg

http://www.surujnarine.com/webpages/img_0403.jpg

Skillzu 25-07-05 01:24

akuam e k in bancul alah cu: Doamne dar canadadienilor de ce le-ai dat asa o tara mare,frumosa,bogata civilizata...la care Dumnezeu:Eh..uite pe cine am pus langa ei...ma rog nu mai tin minte bancul...dar asta era esentza....

[MaD] 25-07-05 01:42

yo cred ca masina e oarecum draguta intr-un fel da un lucru e sigur: e roman sau are vro gena :?

SpeedeR 25-07-05 07:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
akuam e k in bancul alah cu: Doamne dar canadadienilor de ce le-ai dat asa o tara mare,frumosa,bogata civilizata...la care Dumnezeu:Eh..uite pe cine am pus langa ei...ma rog nu mai tin minte bancul...dar asta era esentza....

nu mey....e cu \"uite ce oameni leam dat\" :lol: :lol: :lol:

asta e razbunarea tunerului tunator de masini... dupa dacia cu bot de pisica a sarit la mustang cu bot de bmw :lol: :lol: :lol:

BIZ 25-07-05 12:33

Doamne .. si ce jante i`a pus .... ntz ntz ntz .... prostia e in floare :evil:

Ciro_zel 25-07-05 15:50

Ma mie mi se pare SUPERBA masina.. chiar daca e mustang cu bot de BMW..asta e singurul defect..ca e hibrid.. in rest nota 10 pt look general si finisaje... Dupa mine nu e deloc kitch :roll:

CataNOS 25-07-05 15:57

si mie imi place. Bravo proprietarului pt munca depusa.
Si nu e deloc kitch, mustangul nu poate fi comparat cu dacia (pt cei care dadeati expl dacia aia cu bot de urs).

Pe masina asta nu-mi plac jantele si spoilerul spate. atat. In rest, arata ok :)

SpeedeR 25-07-05 18:02

oki.....va asteptam parerile dupa ce trec efectele influentelor lui Bachus... :D :

nu vreau sa cred k voi vb serios :shock: :shock: :shock:

orlando 26-07-05 10:59

in primul rand mie mi se pare kitch din start...!
este un fel de combinare a 2 stiluri total diferite...cea ce duce la design al mashini hazarduos si oribil...
sa nu mai zic de jante care eu cred ca alea daca pe pui pe dacie merg...
la o asemenea mashina merg nishte jante frumoase cu spitze cromate ceva...da asta la catzi a bagat in partea frontala sa o faca BMW ce i-a mai trebuit jante...
in orice caz oribila! :shock:

Skillzu 26-07-05 11:17

:D ce aveti mah cu jantele omului???sunt stock.....acma serios...voa chiar va place mustangul asta maltratat??? :D :D

pimp_lex 26-07-05 17:38

nu va faceti griji, idioti sunt in toata lumea. E mare moda cu conversile astea de faruri sau stopuri, sunt tot felu de hibride in showurile de tuning, cateodata, f rar, reusite

asta din pacate e unul din cele mai nereusite conversii

ariel 26-07-05 23:48

eu zic ca este legata destul de bine.rotile dau un aer de DUR,nu stiu ce are sub capota.

xxdadixx 27-07-05 00:40

190 de cai am impresia :D

aleks 17-08-05 12:05

e bine realizata dpdv tehnic, dar ca idee, si ca imagine, e un fiasco, e kitch-ul suprem

mike20 19-08-05 17:00

si` batut joc de masina....daca mai punea si pe spate faruri de bmw...oare ce iesea :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning