![]() |
meeting >?
toti shtim ce a fost anul trecut - a fost misto - in limbaj comunist o numim ,,socializare intre colegi de breasla" ... treaba e ca ar trebui sa ne vedem si noi ... macar din an in an :-P
i'm in - who's with me ? :D |
Re: meeting >?
ii zice sedinta de partid ! :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:35. |
- Copyright 2026 4Tuning