![]() |
Hyunday Coupe - Coupé de Oro
18 Attachment(s)
Hyunday Coupe - "Coupé de Oro" Galerie foto cu un Hyunday Coupe modifcat in Spania si prezentat in revista MaxiTuning. |
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
prea evoluati arata beton
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
Quote:
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
e ciudata blana aia la schimbator si la frana de man...k in rest e ok ...imi place !!
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
Mie nu imi place culoarea in rest e Ok :P
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
arata bine masinutza,dar cred ca a lasat la sf schimbatoru si frana de mana si a ramas fara inspiratie :lol: si patratelele alea naspa
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
urat..chiar nu imi place...interioru ce ma mai incanta ca in rest e urat...prea impopotonat cu patratele alea pe el si jantele sunt oribile...:sad:
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
Masina e super dar nu-mi plac patratelele alea colorate si blanita de la schimbator si frana de mana.
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
cenumi place ii blana aia ... si volanu .. care nu are nici o treaba cu masina.... in rest ii frumoasa .. si complexa
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
Quote:
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
dak a depus atata munca la ea.. macar de ii facea un loc la ps2-u ala..il tine in torpedo !!! ??
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
fatza nu imi place restu e frumos
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
Mi nu-mi prea plac jantele
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
Am mai vazut la spanioli cateva coupeuri modificate si toate au o chestie comuna...au tendinta de a lungii bara aia fata cam mult...iar la aceasta masina care este una de expo au pus presurile alea de 2 lei....
|
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro
parerea mea este ca masina asta este lucrata cu mult bun gust cu toate ca mergea o culoare mai agresiva
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning