![]() |
Vectra A
8 Attachment(s)
Opel Vectra A 1.6i, 1992, 80 cp, 173.000 km,
are si ceva dotari pe ea dar cam slabutz: - inchidere centralizata, alarma, servodirectie, servofrana, - geamuri electrice, trapa, proiectoare ceata, - evacuare completa inox, jante aliaj BBS, - eleron, praguri sport, - cd-player pioneer, subwoofer si statie, masina este in stare foarte buna, motorul merge bine tablaria este super pe ea, nu are rugina, recent i-am refacut toate pasajele spate accept si ceva combinatii tot cu opel vectra(a sau b) dar cu motor mai mare pret: 3500 EURO 0741/247.321 |
Re: Vectra A
nu e nimeni interesat?........masina chiar este foarte buna
mototrul trage destul de bine.....nu are nici-o problema nu are nici-un punct de rugina.....tocmai i-am schimbat toate pasajele spate.....tabla este perfecta pe ea o dau si la combinatie si cu ceva cu motor mai puternic astept ceva oferte |
Re: Vectra A
hai sa te ridic un pic:)
|
Re: Vectra A
sus cu ea............
|
Re: Vectra A
se negociaza daca este vreun interesat.......urgent
|
Re: Vectra A
urgent........3000 euro
cat mai repede......am nevoie de bani |
Re: Vectra A
sus cu ea......3000 E urgent
|
Re: Vectra A
salut,Iti ofer la schimb un BMW e30,ursulet,model 324,motor 2400 td,an 87,are geamuri electrice,oglinzi electrice,trapa,geamuri fumurii omologate,masina a avut motorul schimbat si nu este trecut in acte,se poate trece la rar fara probleme,si o DACIA NOVA an fab 1996,alba,motor 1600,gaz omologat...
|
Re: Vectra A
o ascona din 88 geamuri si oglinzi electrice trapa frana pe disc pe toate 4 rotile filtru sport tobe sport jante aliaj audio pioneer si alpine folie omologata recent schimbat ulei +consumabile si directie tinichigerie si vopsitorie de 2 luni motor de 2000 injectie multipunct 115 hp si mai dau dif.
|
Re: Vectra A
iti ofer un vectra a 2.0 pe ea iti las nr meu 0748344474 sa vbim. Are 115 cai prinde 200 pe incercate. Daca vrei vbim iti dau si poze. A mea are computer bord inchidere abs. Euro 2 insa nu are geamuri electrice. Are antena electrica trapa electrica. Vreau motor mai mic pentru ca o folosesc doar pentru oras si nu am nevoie de atatia cai.
|
Re: Vectra A
gti 4 ever.....desi arata bine ascona.....e destul de veche...si in principiu as vrea ceva mai nou decat a mea.....daca te intereseaza vectra....cu 3000 e a ta......dar cat mai repede
hordy.....ceva poze cu masina ta?........sa vad cum arata.....desi daca e sa fie tot vectra a mi-as dori macar un sfi....daca turbo nu gasesc |
Re: Vectra A
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...044bd8c225.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...7fa6e2d46a.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...ca72d98299.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...00c5aa8e0c.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...aac2611c15.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...6eb0e7fab7.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...0f53ce2fcd.jpg bine tu iti vei putea pastra jantele ... interiorul e ingrijit o sa fac si la ala poze intr-o zi ... are computer bord cum vezi si tu antena electrica trapa electrica |
Re: Vectra A
sus cu ea.......3000 E
|
Re: Vectra A
Quote:
|
Re: Vectra A
merci....la fel si tie
sus cu ea...............3 mii E :P |
| All times are GMT +2. The time now is 19:35. |
- Copyright 2026 4Tuning