Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vectra A (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/68542-vectra.html)

bohse_opelz 24-02-08 16:21

Vectra A
 
8 Attachment(s)
Opel Vectra A 1.6i, 1992, 80 cp, 173.000 km,

are si ceva dotari pe ea dar cam slabutz:

- inchidere centralizata, alarma, servodirectie, servofrana,
- geamuri electrice, trapa, proiectoare ceata,
- evacuare completa inox, jante aliaj BBS,
- eleron, praguri sport,
- cd-player pioneer, subwoofer si statie,

masina este in stare foarte buna, motorul merge bine
tablaria este super pe ea, nu are rugina, recent i-am refacut toate pasajele spate

accept si ceva combinatii tot cu opel vectra(a sau b) dar cu motor mai mare

pret: 3500 EURO

0741/247.321

bohse_opelz 26-02-08 16:29

Re: Vectra A
 
nu e nimeni interesat?........masina chiar este foarte buna
mototrul trage destul de bine.....nu are nici-o problema
nu are nici-un punct de rugina.....tocmai i-am schimbat toate pasajele spate.....tabla este perfecta pe ea

o dau si la combinatie si cu ceva cu motor mai puternic
astept ceva oferte

bohse_opelz 29-02-08 17:46

Re: Vectra A
 
hai sa te ridic un pic:)

bohse_opelz 03-03-08 17:52

Re: Vectra A
 
sus cu ea............

bohse_opelz 05-03-08 17:09

Re: Vectra A
 
se negociaza daca este vreun interesat.......urgent

bohse_opelz 07-03-08 10:32

Re: Vectra A
 
urgent........3000 euro
cat mai repede......am nevoie de bani

bohse_opelz 14-03-08 12:32

Re: Vectra A
 
sus cu ea......3000 E urgent

Cosmin_B-14-BBL 12-05-08 21:21

Re: Vectra A
 
salut,Iti ofer la schimb un BMW e30,ursulet,model 324,motor 2400 td,an 87,are geamuri electrice,oglinzi electrice,trapa,geamuri fumurii omologate,masina a avut motorul schimbat si nu este trecut in acte,se poate trece la rar fara probleme,si o DACIA NOVA an fab 1996,alba,motor 1600,gaz omologat...

gti 4 ever 12-05-08 22:21

Re: Vectra A
 
o ascona din 88 geamuri si oglinzi electrice trapa frana pe disc pe toate 4 rotile filtru sport tobe sport jante aliaj audio pioneer si alpine folie omologata recent schimbat ulei +consumabile si directie tinichigerie si vopsitorie de 2 luni motor de 2000 injectie multipunct 115 hp si mai dau dif.

hordy 13-05-08 01:12

Re: Vectra A
 
iti ofer un vectra a 2.0 pe ea iti las nr meu 0748344474 sa vbim. Are 115 cai prinde 200 pe incercate. Daca vrei vbim iti dau si poze. A mea are computer bord inchidere abs. Euro 2 insa nu are geamuri electrice. Are antena electrica trapa electrica. Vreau motor mai mic pentru ca o folosesc doar pentru oras si nu am nevoie de atatia cai.

bohse_opelz 13-05-08 18:16

Re: Vectra A
 
gti 4 ever.....desi arata bine ascona.....e destul de veche...si in principiu as vrea ceva mai nou decat a mea.....daca te intereseaza vectra....cu 3000 e a ta......dar cat mai repede

hordy.....ceva poze cu masina ta?........sa vad cum arata.....desi daca e sa fie tot vectra a mi-as dori macar un sfi....daca turbo nu gasesc

hordy 13-05-08 22:15

Re: Vectra A
 
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...044bd8c225.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...7fa6e2d46a.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...ca72d98299.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...00c5aa8e0c.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...aac2611c15.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...6eb0e7fab7.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...0f53ce2fcd.jpg

bine tu iti vei putea pastra jantele ... interiorul e ingrijit o sa fac si la ala poze intr-o zi ... are computer bord cum vezi si tu antena electrica trapa electrica

bohse_opelz 15-05-08 19:53

Re: Vectra A
 
sus cu ea.......3000 E

gti 4 ever 15-05-08 19:55

Re: Vectra A
 
Quote:

Originally Posted by bohse_opelz (Post 1531850)
gti 4 ever.....desi arata bine ascona.....e destul de veche...si in principiu as vrea ceva mai nou decat a mea.....daca te intereseaza vectra....cu 3000 e a ta......dar cat mai repede

hordy.....ceva poze cu masina ta?........sa vad cum arata.....desi daca e sa fie tot vectra a mi-as dori macar un sfi....daca turbo nu gasesc

ok bafta la vanzare :lol:

bohse_opelz 19-05-08 18:02

Re: Vectra A
 
merci....la fel si tie
sus cu ea...............3 mii E :P


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

- Copyright 2026 4Tuning