Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   vand piese e30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/68348-vand-piese-e30.html)

MOUZE 23-02-08 02:05

vand piese e30
 
3 Attachment(s)
este un e30 86(stopuri mici) la dezmembrat dar mai sunt putine piese...

jante 15' 7j 450lei sunt drepte neindoite poze mai jos(detalii la telefon)PUNTEA CU DISCURI NU ESTE DE VANZARE !!!
aeroterma COMPLETA 150lei
fete de usi negre f.bune!! 100lei
mocheta(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei
4 usi BUNE nerugunite cu geamuri cu clantze 250lei
capota fata buna dreapta 100lei
capota spate buna dreapta 100lei amandoua 150lei
stopuri MICI !! PERFECTE 80lei perechea!
luneta,consola centrala,burduful de la frana de mana...
2 OGLINZI perfecte(una singura este electrica functionala)80lei
2 seturi de faruri(stanga nu sunt in cea mai buna stare,dreapta sunt OK)cu ochelari cu nas 100lei (pachet nu dau pe bucati)
pompa frana,pompa servo 50lei
vas spalator parbriz+pompa 50lei


0740.062.881 \ 0768.875.787

MOUZE 28-02-08 00:50

Re: vand piese e30
 
s-au dat farurile+toata masca,nas...si aripa dreapta....stanga e pilaf de rugina!

MOUZE 01-03-08 03:03

Re: vand piese e30
 
vreau sa scap de masina...OFERTA
si au mai ramas :

jantele S-AU DAT !!
aeroterma COMPLETA 100lei
fete de usi NEGRE f.bune!! 100lei
mocheta GRI(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei
!!!!4 usi BUNE nerugunite DREPTE cu geamuri cu clantze incuietori 150lei!!!
capota fata buna dreapta 100lei
capota spate buna dreapta 100lei amandoua 150lei
stopuri MICI !! PERFECTE 60lei perechea!
luneta 50lei
consola centrala,burduful de la frana de mana 50lei
2 OGLINZI perfecte(una singura este electrica functionala)60lei PERECHEA
pompa frana,pompa servo 50lei AMANDOUA
vas spalator parbriz+pompa 40lei
caseta directie 100lei

cine cumpara mai multe piese...reducere!

MOUZE 02-03-08 20:58

Re: vand piese e30
 
s-au dat si jantele...

MOUZE 08-03-08 06:53

Re: vand piese e30
 
capotele+stopuri s-au dat
AU MAI RAMAS....

aeroterma COMPLETA 100lei
fete de usi NEGRE f.bune!! 100lei
mocheta GRI(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei
!!!!4 usi BUNE nerugunite DREPTE cu geamuri cu clantze incuietori 150lei!!!
luneta cu dezaburire OK 50lei
consola centrala,burduful de la frana de mana 50lei
2 OGLINZI perfecte(una singura este electrica functionala)60lei PERECHEA
pompa frana,pompa servo frana 50lei AMANDOUA
vas spalator parbriz+pompa 40lei
caseta directie 100lei
jambe fata normale cu discuri,etrieri arcuri amortizoare 150lei perechea


0740.062.881 \ 0768.875.787

MOUZE 11-03-08 20:44

Re: vand piese e30
 
vaaaallllaaabbbiiilll

MOUZE 13-03-08 00:28

Re: vand piese e30
 
S-au VANDUT JAMBELE(COMPLET STANGA DREAPTA)

Mai sunt DOAR urmatoarele piese:

aeroterma COMPLETA 100lei
fete de usi NEGRE ff.bune!! 100lei
mocheta GRI(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei
4 USI bune nerugunite drepte cu geamuri,cu clantze si incuietori 200lei TOATE 4
luneta cu dezaburire OK 50lei
consola centrala,burduful de la frana de mana 50lei
2 OGLINZI perfecte(una singura este electrica functionala)80lei PERECHEA
pompa frana,pompa servo frana 80lei AMANDOUA
vas spalator parbriz+pompa 40lei
caseta directie 100lei
carcasa tabla filtru aer 1.6-1.8 40lei
instalatie electrica intreaga 50lei
calculator pt m10 1.8 80lei
buton pt lumini+ceata spate(nu are pt.proiectoare)30lei
ansamblu stergatoare motoras etc 50lei

0740.062.881 \ 0768.875.787

MOUZE 13-03-08 16:43

Re: vand piese e30
 
s-au vandut si FETELE DE USI !!!

MOUZE 19-03-08 20:50

Re: vand piese e30
 
s-au dat oglinzile+vas spalator parbriz

CJ02VDV 21-03-08 08:04

Re: vand piese e30
 
Manere de la torpedo??

MOUZE 23-03-08 02:10

Re: vand piese e30
 
Quote:

Originally Posted by CJ02VDV (Post 1436175)
Manere de la torpedo??

nu este....

MOUZE 23-03-08 10:39

Re: vand piese e30
 
s-au dat: aeroterma,calculator,cablu acceleratie,conducte benzina!!!


Mai sunt DOAR urmatoarele piese:

mocheta GRI(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei
4 USI bune nerugunite drepte cu geamuri,cu clantze si incuietori 200lei TOATE 4
luneta cu dezaburire OK 50lei
consola centrala,burduful de la frana de mana 50lei
pompa frana,pompa servo frana 80lei AMANDOUA
caseta directie 100lei
carcasa tabla filtru aer 1.6-1.8 40lei
instalatie electrica intreaga 50lei
buton pt lumini+ceata spate(nu are pt.proiectoare)30lei
ansamblu stergatoare motoras etc 50lei
rezervor benzina (cu pompa benzina AFARA) 30lei
chedere usi stare f.buna 60lei toate 4
manere usi interior NEGRE 40lei toate 4

0740.062.881 \ 0768.875.787

MOUZE 24-03-08 20:21

Re: vand piese e30
 
ROG A SE INCHIDE!!!
am sa deschid alt topic cu o noua masina!
multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 13:13.

- Copyright 2026 4Tuning