![]() |
vand piese e30
3 Attachment(s)
este un e30 86(stopuri mici) la dezmembrat dar mai sunt putine piese...
jante 15' 7j 450lei sunt drepte neindoite poze mai jos(detalii la telefon)PUNTEA CU DISCURI NU ESTE DE VANZARE !!! aeroterma COMPLETA 150lei fete de usi negre f.bune!! 100lei mocheta(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei 4 usi BUNE nerugunite cu geamuri cu clantze 250lei capota fata buna dreapta 100lei capota spate buna dreapta 100lei amandoua 150lei stopuri MICI !! PERFECTE 80lei perechea! luneta,consola centrala,burduful de la frana de mana... 2 OGLINZI perfecte(una singura este electrica functionala)80lei 2 seturi de faruri(stanga nu sunt in cea mai buna stare,dreapta sunt OK)cu ochelari cu nas 100lei (pachet nu dau pe bucati) pompa frana,pompa servo 50lei vas spalator parbriz+pompa 50lei 0740.062.881 \ 0768.875.787 |
Re: vand piese e30
s-au dat farurile+toata masca,nas...si aripa dreapta....stanga e pilaf de rugina!
|
Re: vand piese e30
vreau sa scap de masina...OFERTA
si au mai ramas : jantele S-AU DAT !! aeroterma COMPLETA 100lei fete de usi NEGRE f.bune!! 100lei mocheta GRI(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei !!!!4 usi BUNE nerugunite DREPTE cu geamuri cu clantze incuietori 150lei!!! capota fata buna dreapta 100lei capota spate buna dreapta 100lei amandoua 150lei stopuri MICI !! PERFECTE 60lei perechea! luneta 50lei consola centrala,burduful de la frana de mana 50lei 2 OGLINZI perfecte(una singura este electrica functionala)60lei PERECHEA pompa frana,pompa servo 50lei AMANDOUA vas spalator parbriz+pompa 40lei caseta directie 100lei cine cumpara mai multe piese...reducere! |
Re: vand piese e30
s-au dat si jantele...
|
Re: vand piese e30
capotele+stopuri s-au dat
AU MAI RAMAS.... aeroterma COMPLETA 100lei fete de usi NEGRE f.bune!! 100lei mocheta GRI(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei !!!!4 usi BUNE nerugunite DREPTE cu geamuri cu clantze incuietori 150lei!!! luneta cu dezaburire OK 50lei consola centrala,burduful de la frana de mana 50lei 2 OGLINZI perfecte(una singura este electrica functionala)60lei PERECHEA pompa frana,pompa servo frana 50lei AMANDOUA vas spalator parbriz+pompa 40lei caseta directie 100lei jambe fata normale cu discuri,etrieri arcuri amortizoare 150lei perechea 0740.062.881 \ 0768.875.787 |
Re: vand piese e30
vaaaallllaaabbbiiilll
|
Re: vand piese e30
S-au VANDUT JAMBELE(COMPLET STANGA DREAPTA)
Mai sunt DOAR urmatoarele piese: aeroterma COMPLETA 100lei fete de usi NEGRE ff.bune!! 100lei mocheta GRI(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei 4 USI bune nerugunite drepte cu geamuri,cu clantze si incuietori 200lei TOATE 4 luneta cu dezaburire OK 50lei consola centrala,burduful de la frana de mana 50lei 2 OGLINZI perfecte(una singura este electrica functionala)80lei PERECHEA pompa frana,pompa servo frana 80lei AMANDOUA vas spalator parbriz+pompa 40lei caseta directie 100lei carcasa tabla filtru aer 1.6-1.8 40lei instalatie electrica intreaga 50lei calculator pt m10 1.8 80lei buton pt lumini+ceata spate(nu are pt.proiectoare)30lei ansamblu stergatoare motoras etc 50lei 0740.062.881 \ 0768.875.787 |
Re: vand piese e30
s-au vandut si FETELE DE USI !!!
|
Re: vand piese e30
s-au dat oglinzile+vas spalator parbriz
|
Re: vand piese e30
Manere de la torpedo??
|
Re: vand piese e30
Quote:
|
Re: vand piese e30
s-au dat: aeroterma,calculator,cablu acceleratie,conducte benzina!!!
Mai sunt DOAR urmatoarele piese: mocheta GRI(nu e rupta sau tocita...trebuie spalata) 50lei 4 USI bune nerugunite drepte cu geamuri,cu clantze si incuietori 200lei TOATE 4 luneta cu dezaburire OK 50lei consola centrala,burduful de la frana de mana 50lei pompa frana,pompa servo frana 80lei AMANDOUA caseta directie 100lei carcasa tabla filtru aer 1.6-1.8 40lei instalatie electrica intreaga 50lei buton pt lumini+ceata spate(nu are pt.proiectoare)30lei ansamblu stergatoare motoras etc 50lei rezervor benzina (cu pompa benzina AFARA) 30lei chedere usi stare f.buna 60lei toate 4 manere usi interior NEGRE 40lei toate 4 0740.062.881 \ 0768.875.787 |
Re: vand piese e30
ROG A SE INCHIDE!!!
am sa deschid alt topic cu o noua masina! multumesc. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:13. |
- Copyright 2026 4Tuning