![]() |
un matiz mai modest b-67-jwx
5 Attachment(s)
sa-mi spuneti ca parere aveti?
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
in primu rand bine ai venit!
Ce parere sa avem...e stock! La interior ceva? |
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
7 Attachment(s)
Salut.....
Frumoasa masinutza...... Ce te-ai gandit sa faci la el??? Pot sa te ajuti sa incepi daca te intereseaza???? Am bara fata-spate si capota de vanzare..... Ne intelegem id: spark2006_boy |
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
man mai ai filtru ala sport?
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
spark esti criminal...
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
Quote:
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
omu vrea sa scape de masina...si de piese...e corect ..:))) bafta,si app prop topicului...arata bine masina ,intretinuta
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
ce pareri avem......pai e un matiz stock....sa intelegem ca vrei sa modifici ceva la el?
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
Da da tre sa scp de piese daca vreau alt masina...........:D
Da mai am filtrul :) |
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
frumoasa masina cu toate ca e stock
ceva planuri cu masinuta? |
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
te cred ! dar as vrea intr-un viitor mai apropiat niste jentii, un pic mai coborata si cred ca la motor nu prea ai ce sa-i faci
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
intrebare ? se fac intalnirii in buc. si unde?
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
Singurele intalniri de care iti pot spune sunt cele Cielo Club. Parca nu s-au mai facut de mult intruniri Daewoo. Sa ma corecteze cineva daca gresesc...
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
nasol!:sad:
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
eei flura..!!!! baga tare cu bolidu!
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:43. |
- Copyright 2026 4Tuning