![]() |
2009 Audi A4 Avant
15 Attachment(s)
2009 Audi A4 Avant Noul Audi A4 Avant va fi prezentat luna viitoare in cadrul salonului auto de la Geneva. |
Re: 2009 Audi A4 Avant
frumos exterior interior noul a4 este mai mare decat precedetnul dar culmea mai usor cat despre motorizari nici nu ti trebuie mai mult ptr un avant de familie zik eu
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
arata kiar mai bine ca limuzina in 4 usi... e superba
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
mda.. chiar era asa mare nevoie sa echipeze break-ul asta cu leduri??? :???:
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/wfSMcuDmHEM&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/wfSMcuDmHEM&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object> |
Re: 2009 Audi A4 Avant
arata superb. nuj ce tot aveti voi cu ledurile astea..oricum asta e noua linie de design Audi... nu or sa o schimbe prea curand. :) mie unul imi place f mult. interiorul cel putin ma innebuneste. vad ca a4 incepe sa tot creasca :) in curand o sa fie ca a6le meu :)
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
frumos si foarte spatios....si motorizariile sunt pe masura :-)
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
cea mai faina...cel mai frumos A4 din toate ce exista...supeerb;)
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
super super tare...mai ales pt familisti si nu numai
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
arata bine n am ce spune ...
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
frumos.....
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
arata bine, o masina de familie chiar draguta.
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
arata bine....da tot mai bine arata a6-le
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
sincer, mi-a placut audi tot timpul, iar asta e si frumoasa si capabila si foarte practica....
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
dar cum poate un motor pe motorina sa fie mai rapid decat unu pe benzina???fsi si tdi ? in rest e placut la ochi
|
Re: 2009 Audi A4 Avant
Lux....fantastic...fara cuvinte :woowoo:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:34. |
- Copyright 2026 4Tuning