![]() |
Cumpar Urs
Cumpar BMW 318i neinmatriculat dar cu toate actele de provenienta.imi trebuiesc pentru recarosare.de preferat motor de 1.8i.masina cat se poate de stock dar sa aibe tablaria foarte buna si sa nu bata nimic la ea.masina imi trebuie sa ajung cu ea in Brasov si apoi pana in service(pe rotile ei).ofer in jur de 700Euro.metoda de contact aici , PM sau 0743990357.rog seriozitate si sper k nu am prea multe pretentii.
|
Re: Cumpar Urs
Uuuuuuuuuupppppppppp!!!!!!!
|
Re: Cumpar Urs
Laptiucu,te rog frumos renunta la comentariile rautacioase !...omu' nu vrea vreun e90 ci o saracie de e30 care poa' sa fie si din '84 (318,nu se facea pe injectie in 84 din cate stiu ,insa a spus ca PREFERA 318 si nici ca-i musai sa fie "i"), deci o masina de 24ani care nu-i NICIDECUM vreo raritate/serie limitata ci un model de duzina fara optionale si fara performanta,insa cu o mecanica relativ sanatoasa. Deci pretul de 700euro pentru una ok NEinmatriculata,mi se pare destul de generos ! s-au vandut inscrise dar nu chiar perfecte la banii astia...si unele cu motorizari mai serioase !...am cumparat eu e36 1.8 turbodiesel cu a/c la 4 usi,doar implicat intr-un scandal(cate una-alta sparta dintre sticle:D) la 1000e cu toate actele in regula(nu romania,evident), d-apai un e30 1.8i?..stii TU sigur ca nu exista in germania la 500euro? ...stii tu sigur ca nu-l ia nimeni de acolo (asa cum am mai facut unii de pe aici) doar pentru a-si transporta alte bunuri pana in romania,iar aici sa-l dea pe banii pe care l-a luat sau chiar mai putin daca n-are unde sa-l tina?(sau poate prefera sa-si faca aurolacii dormitor in el,nu?!)
Tzzantaru, te rog vezi-ti de anunt si daca mai ai parte de comentarii rautacioase, da "report"...ne ajuti si pe noi si pe tine in felul asta...ba chiar si pe cei ce au o conduita necorespunzatoare,in ideea ce si-o vor revizui ! PS: Laptiucu, atunci cand ai fost neindreptatit(a) ,poate te-ai simtit mai bine vazand ca sunt oameni care-ti tin partea ta(daca mai tii minte..)...sau mai bine-zis partea dreptatii....acum de ce din ce in ce mai des calci in strachni :( ?! |
Re: Cumpar Urs
ms fain lascarica.si nu vreau sa fiu offtopic da s-a facut pe injectie in 84.asta care o am momentan si vreau sa o recarosez e din 84(sau cel putin asa e trecuta in acte) si e 18 pe injectie.nu am zis ca masina sa fie tipla tipla dar sa nu fie gaurita de rugina.adica sa aibe rugina(acolo unde e normal sa fie) in masura in care se poate lua la perie si chituita fara a iesi pe partea cealalta a masinii.cat despre motor am zis preferabil 18i pt k as putea sa-l schimb cu al meu fara sa schimb motoru in acte(vreau k toate sa fie in regula) dar acuma poate fi si cu motor de 16.cel mai importat e ca imi trebuie actele masinii(hartiile cu care sa dovedesc la RAR provenienta masinii.serii si etc.) si sa ajung cu ea pana in Brasov respectiv in service(dupa aia motoru poate sa crape).sper sa nu fii fost offtopic si sa nu fie prea lung postu(caz in care poate fi sters daca incalca vreo regula).multumesc inca odata si o zi buna
|
Re: Cumpar Urs
...si ca sa vin cu o completare.. se gasesc masini la pretul asta... complet functionale
uite un exemplu: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...ml?id=27275945 |
Re: Cumpar Urs
1 Attachment(s)
re urs 0721056742 3300E
|
Re: Cumpar Urs
ms calingruia2001.m-am uitat peste anuntu tau si e frumos ursu si intretinut dar din pacate nu dispun de atatia bani.ms oricum si bafta cu ursu la vanzare(parerea mea ar fi sa il tii , nu merita sa fie vandut , e prea frumos).ai grija de el.bafta
|
Re: Cumpar Urs
da asta e si parerea mea dar vreau un m3 pisika mi o doresc si mai am un urs si vreau un m3 asta e oricum pierd 2500 daca il dau pe bani astia eu am dat 2900 in germania + drumuri + inmatriculari + consumabile+ figurii costa ... nu sti ca smecheria se plateste ee mai si pierzii
|
Re: Cumpar Urs
dak te itnereseaza pretul este negociabil la fata locului ,,,,ne intelegem ...
|
Re: Cumpar Urs
Quote:
|
Re: Cumpar Urs
uite aici pe pagina asta gasesti ce cauti tu https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/10978-e30-bh-04-aro-m5-power-nx/page-77.html
|
Re: Cumpar Urs
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning