Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Audi A6 Tuning...AKA A9 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/67942-audi-a6-tuning-aka-a9.html)

Ed_Crane_1983 20-02-08 01:00

Audi A6 Tuning...AKA A9
 
7 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...b6d618efd3.jpg
Audi A6 Tuning...AKA A9

Proprietarul acestui A6 si-a pus pe masina o sigla cu A9 si a scos masina la pozat. Nu stim daca tuningul asta e pe placul vostru, cert este ca se putea si mai bine. Sau chiar mult mai bine, acum tot voi decideti. Posibil kitsch tuning? Audi Mustang?

Nitro Customs 20-02-08 01:42

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
Mi se pare cam Kitsch.... :|:oops:

Fixius 20-02-08 01:48

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
Posibil kitsch tuning???? direc e kitsch tuning si in plus face si spania de rusine.. nu imi dau seama cum de cei de la audi.. inca nu or luat masuri...

mi-ar fi rusine sa ies cu ala pe strada... iachhh

Bogdan_mb 20-02-08 01:49

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
kitsch maxim , masina nu are nici o linie , bodykit-ul exagerat ( se intalege dupa provenienta masini) iar chestia aia de pe capota + cele 5743795 de tobe sunt cireasa de pe tort. Eu cel putin prefer sa fiu pieton decat sa circul cu asa ceva...

Ed_Crane_1983 20-02-08 01:58

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 1370399)
Posibil kitsch tuning???? direc e kitsch tuning si in plus face si spania de rusine.. nu imi dau seama cum de cei de la audi.. inca nu or luat masuri...

mi-ar fi rusine sa ies cu ala pe strada... iachhh

Nu mi-am permis sa-l fac direct kitsch, si voi acu:lol: (trebuie sa fiu obiectiv)...dar asa...neoficial...sunt de acord cu tine fixius...tocmai d-aia las la latitudinea voastra...sa decideti...daca e naspa sau foarte naspa:))

X-Ray-Eyes 20-02-08 03:47

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
Ca sa iti batzi joc in halul asta de un A6 trebuie sa fi prea prost ...
Sa ii pui stopuri de Mini pe orizontala si ordinaria aia de bara pe spate umflata cu tot cu aripi ...
Cred ca cel care a "realizat" ordinaria asta era vanzator de Legume-Fructe la o taraba din Piatza din Zanzibar ...

Iar "9" ala cred ca e IQ-ul designerului ...
Pacat de pragurile alea de la Rieger si jantele TSW Thruxton ca in rest ....

GopPo 20-02-08 04:37

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
kitsch......kitsch......kitsch......kitsch......ki tsch......kitsch......kitsch......kitsch......kits ch......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch ......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.. ....kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.... ..kitsch......kitsch......kitsch......kitsch...... kitsch......kitsch......kitsch......kitsch......ki tsch......kitsch......kitsch......kitsch......kits ch......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch ......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.. ....kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.... ..kitsch......kitsch......kitsch......kitsch...... kitsch......kitsch......kitsch......kitsch......ki tsch......kitsch......kitsch......kitsch......kits ch......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch ......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.. ....kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.... ..kitsch......kitsch......kitsch......kitsch...... kitsch......kitsch......kitsch......kitsch......ki tsch......kitsch......kitsch......kitsch......kits ch......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch ......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.. ....kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.... ..kitsch......kitsch......kitsch......kitsch...... kitsch......kitsch......

11tun 20-02-08 04:40

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
eu cred ca in Spania tuningul este inteles intr`un mod diferit! am vazut multe masini cu nr de Spania cu tot felul de tiganii montate pe ele, elemente de ''tuning'' care se gasesc pe la tarabe. Cred ca stilul acesta de impopotonare a masinile este o moda generala la ei.

la masina prezentata aici se observa un tuning original si sigur sa muncit mult la realizarea ei... pacat de munca depusa, oricum este un A6 unic :shock:

Balaurr 20-02-08 04:55

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
inafara de jante nimik nu este atragator

mark_uss 20-02-08 06:33

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
pur si simplu hidoasa...

mario-gtr 20-02-08 06:44

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
O fi a lu ala... "tzaran in spania" de pe youtube :D
oricum spre deosebire de alte kitchuri e bine lucrat.... doar ideile sunt horror :rolleyes2

26WRC 20-02-08 07:00

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
este la fel ca Golful 4 "inmarmurit" si Civic seria 5, pur si simplu' ORIBILA

k4r4 20-02-08 07:11

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
se vede ca in spania predomina stilu' sorcova....erau niste reportaje pe tema asta

RUDY20140TDI 20-02-08 07:31

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
Mai fratilor,
Ce este cu porcaria asta de masina frate ca parca este facuta de oamenii aia care taie brazii din padure cu drujba numa ca masina este facuta la topor.
Vorba X-Ray-Eyes 9 cred si io ca vine de la IQ-ul proprietarului.

OpReA 20-02-08 07:42

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
Quote:

Originally Posted by 11tun (Post 1370473)
eu cred ca in Spania tuningul este inteles intr`un mod diferit! am vazut multe masini cu nr de Spania cu tot felul de tiganii montate pe ele, elemente de ''tuning'' care se gasesc pe la tarabe. Cred ca stilul acesta de impopotonare a masinile este o moda generala la ei.
l

sa inteleg ca spania se aseamana cu romania?:lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:43.

- Copyright 2024 4Tuning