Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3 (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/67653-dacia-1410-angel-eyes-tip-cn3.html)

VN-04-JYD 17-02-08 21:36

Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
Pt Dacia 1410 din 1998 Sar gasi faruri Angel Eyes... adica pt farurile Tip CN3... alea patrate asha.. imi poate zice cineva?sau poate pune cineva o poza.?ca mar interesa..

Psycho 20-02-08 10:22

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
arata urat .. era o dacie prin constanta cu un cerc mare .. dar arata kitchs-os

raresh_r 20-02-08 20:13

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
dacie rosie cu cerc pe dreapta ?
sau visinie cu doua cercuri ?

CristiRS 20-02-08 22:13

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
angel eyes numai pentru cele cu ochelari, la restul (chiar si la CN4) kitch

Angel-Boy 28-02-08 13:56

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
1 Attachment(s)
un fel de" Sprancene "

Psycho 28-02-08 20:26

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
ala era pe un breack da le-a scos repede ..

Ja_Rule 28-02-08 23:24

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
arata extraordinar de urat

dan_ursu 29-02-08 14:19

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
sall care imi spune si mie cum sa fac sa imi pun angel in faruri o am cu 4 faruri

cannavaro 04-03-08 19:13

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
gasesti la bazar inele d-alea

http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...ce-125944.html

sau in alta parte. Oricum asta e ideea.

aditzu_adx 09-03-08 11:22

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
ma gandeam si yo s imi pun dar nu cred k da bn deloc...bafta

badboy20cm 23-06-08 10:56

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
prietene ,iti poti face tu un fel de angel eyes cat de mare vrei ,daca cauti pe yotube vei gasi un individ care isi face singur ,si vezi acoloo din ce si cum

PH 33 RNR 23-06-08 14:26

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
1 Attachment(s)
virtual...

badboy20cm 23-06-08 22:24

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
8 Attachment(s)
uite ca pun eu ceva poze ca idee,mi-am facut la ford,iti ia cam 4 ore sa le faci ,montat far demontat etc

fenyx 24-06-08 20:24

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
si ce tub e ala?

badboy20cm 24-06-08 20:52

Re: Dacia 1410 Angel Eyes .tip CN3
 
omule ,nu e tub,e dinala de legi de perdea ca sa nu mai tragi de perdea.asa ca tragi de el ,se gaseste la bricostore unde sunt perdele si cota 20 ron 2 buc de 1m si ceva,apoi ii dai tu gaura cu spiral de 5 si bagi ledul si etc da iti iei alea,intri pe mes si iti zik cum sa faci etc


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning