![]() |
Manere deschidere usi cromate
salut !
Pentru o Skoda Octavia 2, unde gasesc manere exterioare cromate pentru deschiderea usilor? Ce imi recomandati, cele ce se lipesc(evident sunt mai ieftine), sau manerele propriu zise care inlocuiesc manerele originale? Daca are cineva montate pe masina, vreau si eu niste poze, va rog :) |
Re: Manere deschidere usi cromate
www.skodatuning.ro sunt cele mai bune;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:09. |
- Copyright 2026 4Tuning