Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia 6630 NOU! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/6743-vand-nokia-6630-a.html)

Piry 18-07-05 01:19

Vand Nokia 6630 NOU!
 
5 Attachment(s)
Vand telefon mobil, marca Nokia, model 6630, an fabricatie 2005, nou, ecran color, suport java, camera video, dual band, apelare vocala, alarma, vibratii, jocuri, baterie Li-Ion, standby 240 ore, durata convorbiri 6 ore. Accesorii: incarcator de camera, manual tehnic, software, cablu de date. Camera foto are 1. 3 megapixeli cu o rezolutie de 1280 x 960 si zoom digital de 6x, filmare maxima o ora, are o greutate de 127 de grame, dimensiuni 110 mm x 60 mm x 21 mm, 65,536 de culori, reda si formatele mp3, DECODAT PE TOATE RETELELE. Pret 340 euro.


am mai multe bucati.

pentru cei din alte orase fac livrari si cu plata prin ramburs.



atasez si o poza cu telefonul mentionat mai sus si 4 poze facute cu acest telefon.

Dimitris 18-07-05 04:16

340??? e 10 milioane sigilat... tz tz tz

Piry 18-07-05 08:26

da, la connex CODAT PE RETEAUA CONNEX, iar daca tu reusesti sa decodezi un telefon pe connex, atunci cred ca vei fii primu din lumea asta care reuseste.

telefonul care il vand eu este decodat pe toate retelele din lume ;)

matrixu 18-07-05 13:17

Vroiam doar sa iti zic ca orice telefon se poate decoda, chiar si 6630.
In rest bafta la vanzare si mai lasa la pret un pic.

emmanuel 18-07-05 13:31

Daca imi dai imei-u unui telefon codat si imi spui ce operator l-a codat ti-l pot decoda dandu-ti un cod ce tre tastat !! shi gata !!!
asa informativ !!! no offense intended !!!

Piry 18-07-05 13:36

asta crezi tu, nu neg ca nu am sursa sigura de informatie ca sa zic ca nu merge metoda ta, dar la urma urmei telefonul este superb si nici nu are un pret mare, drept dovada fiind ca deja am vandut 4 telefoane .

multumesc pentru urari, mai vedeti si voi cui ii trebe 8)

blowwind 18-07-05 20:02

hahaha :) yo le dau la 330 euro :D decodate :D

Dimitris 18-07-05 20:36

Piry... m-ai inteles gresit... la 300 de euro SIGILATE si necodate. daca vrei iti dau si telefonul de contact... cheers mate

CataNOS 19-07-05 18:19

2 Attachment(s)
io cu chestia asta castig niste bani, da` c nu fac io pt voi (plus k vreau sa va arat k pot fi decodate telefoanele nokia DCT-4,5 (6600, 6630, 6680, etc) :D

Programe de decodat:

valib 21-07-05 18:56

se poate decoda ORICE telefon...
eu le decodez online...doar ca ai nevoie de o carte de credit.
daca dai din google.... cell phone unblocking(parca asa era) atunci iti apar o gramada de programe de decodat`(unele cu plata)

Dimitris 21-07-05 21:09

valib... sa iti dau si PIN'ul???


All times are GMT +2. The time now is 07:24.

- Copyright 2026 4Tuning