![]() |
Ford Fiesta 2008
|
Re: Ford Fiesta 2008
evolutie mare la interior pentru ford, si nici exteriorul nu arata rau
|
Re: Ford Fiesta 2008
Asta se va face la Craiova :D .La cata farurile are pe fata stau si ma intreb cat o costa unu :P .
|
Re: Ford Fiesta 2008
ea e frumusica, dar "pusa" pe roti are ceva ciudat... interiorul arata dragut, dar pare cam greu de umblat din mers cu toate butoanele dispuse in acea pozitie.
|
Re: Ford Fiesta 2008
mno din asta`mi cumpar anu asta.
chiar arata supe bine, sunt curios de motorizare...cat de nervoasa va fi |
Re: Ford Fiesta 2008
E masina din clasa mica,nu cred ca va avea mai mult de 80 bhp :)
|
Re: Ford Fiesta 2008
Dragut exteriorul... interiorul imi place f. mult :D . Ma gandesc ce pleoape o sa proiecteza firmele de tuning...
|
Re: Ford Fiesta 2008
Quote:
trecand peste romanisme, eu abea astept st-ul care se zvoneste la 175 cp; avand in vedere ca e mai usoara decat modelul vechi, va fi interesant |
Re: Ford Fiesta 2008
hmmm in comparatie cu rivalele ei cam putin 175hp... ii credeam si io mai... competitivi:))
|
Re: Ford Fiesta 2008
pai are ca rivale corsa opc.. polo gti.. ibiza cupra... de care se apropie la putere.. insa un factor decisiv poate fi si greutatea masinii nu numai puterea.. oricum cheet a spus ca se zvoneste 175 de cai.. care pot fi mai multi sau mai putini.. atunci cand va aparea pe piata
|
Re: Ford Fiesta 2008
draguta...interioru ala nu e cine stie facut...prea ai o gramada de butoane si orice fel de directie...ce faci? opresti din mers sa apesi un buton....bine asta la inceput ca porma te inveti cu ele ...orcum draguta masina chiar imi place
|
Re: Ford Fiesta 2008
Imi place cum arata .. e super ;) si imi plac jantele alese ;)
|
Re: Ford Fiesta 2008
nu arata rau dar cu garda aia zici ca ii un mini suv:lol:
|
Re: Ford Fiesta 2008
prea bestiala
e superba trecerea de la vechiul model la asta care e mult mai reusit si mai f.u.t.u.r.i.s.t |
Re: Ford Fiesta 2008
interiorul e superior tuturor interioarelor de la ford de pana acum
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning