Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Ford Fiesta 2008 (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/67274-ford-fiesta-2008-a.html)

Hexer 15-02-08 13:25

Ford Fiesta 2008
 
Noul model, in curand va fi lansat.

http://index.hu/cikkepek/totalcar/ma...gdata/gp_2.jpg

http://index.hu/cikkepek/totalcar/ma...gdata/gp_3.jpg

http://index.hu/cikkepek/totalcar/ma...gdata/gp_6.jpg

http://index.hu/cikkepek/totalcar/ma...gdata/gp_7.jpg

cheet 15-02-08 14:01

Re: Ford Fiesta 2008
 
evolutie mare la interior pentru ford, si nici exteriorul nu arata rau

AzzKikR 15-02-08 14:07

Re: Ford Fiesta 2008
 
Asta se va face la Craiova :D .La cata farurile are pe fata stau si ma intreb cat o costa unu :P .

22VIN 15-02-08 16:03

Re: Ford Fiesta 2008
 
ea e frumusica, dar "pusa" pe roti are ceva ciudat... interiorul arata dragut, dar pare cam greu de umblat din mers cu toate butoanele dispuse in acea pozitie.

DACIA-Wrc 16-02-08 22:42

Re: Ford Fiesta 2008
 
mno din asta`mi cumpar anu asta.
chiar arata supe bine, sunt curios de motorizare...cat de nervoasa va fi

AzzKikR 16-02-08 22:59

Re: Ford Fiesta 2008
 
E masina din clasa mica,nu cred ca va avea mai mult de 80 bhp :)

Frizz 16-02-08 23:16

Re: Ford Fiesta 2008
 
Dragut exteriorul... interiorul imi place f. mult :D . Ma gandesc ce pleoape o sa proiecteza firmele de tuning...

cheet 17-02-08 09:11

Re: Ford Fiesta 2008
 
Quote:

Originally Posted by AzzKikR (Post 1362862)
E masina din clasa mica,nu cred ca va avea mai mult de 80 bhp :)

cate masini din clasa mica care au peste 80 cp vrei sa-ti enumar?

trecand peste romanisme, eu abea astept st-ul care se zvoneste la 175 cp; avand in vedere ca e mai usoara decat modelul vechi, va fi interesant

22VIN 17-02-08 21:08

Re: Ford Fiesta 2008
 
hmmm in comparatie cu rivalele ei cam putin 175hp... ii credeam si io mai... competitivi:))

Razvan-CT 17-02-08 21:43

Re: Ford Fiesta 2008
 
pai are ca rivale corsa opc.. polo gti.. ibiza cupra... de care se apropie la putere.. insa un factor decisiv poate fi si greutatea masinii nu numai puterea.. oricum cheet a spus ca se zvoneste 175 de cai.. care pot fi mai multi sau mai putini.. atunci cand va aparea pe piata

ArCaDa 18-02-08 01:34

Re: Ford Fiesta 2008
 
draguta...interioru ala nu e cine stie facut...prea ai o gramada de butoane si orice fel de directie...ce faci? opresti din mers sa apesi un buton....bine asta la inceput ca porma te inveti cu ele ...orcum draguta masina chiar imi place

Bogdan_ozzy 18-02-08 13:13

Re: Ford Fiesta 2008
 
Imi place cum arata .. e super ;) si imi plac jantele alese ;)

only_4dan 20-02-08 09:36

Re: Ford Fiesta 2008
 
nu arata rau dar cu garda aia zici ca ii un mini suv:lol:

Spark 21-02-08 10:21

Re: Ford Fiesta 2008
 
prea bestiala
e superba trecerea de la vechiul model la asta care e mult mai reusit si mai f.u.t.u.r.i.s.t

no limits design 21-02-08 10:46

Re: Ford Fiesta 2008
 
interiorul e superior tuturor interioarelor de la ford de pana acum


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning