![]() |
Machete pentru piese sau ....
2 Attachment(s)
salutare, am facut curat prin dulap si am gasit astea...
mercedes si isseta sunt 1/18 , ceea ce e bucati si a mai ramas din el (1/24 ) un chevrolet avalache , care a fost curatat de vopsea in vederea refacerii... daca sunt ceva interesati lasati un mesaj pe pm. pret informativ 25 ron toate/ pe bucati discutam |
Re: Machete pentru piese sau ....
Quote:
chevrolet`u la cat ....... vad ca nu are roti pe fata ...se mai pot pune inapoi ...nu are nimik rupt pe acolo nu ? |
Re: Machete pentru piese sau ....
sunt eu interesat de ele :) le poti rezerva pana luni?
|
Re: Machete pentru piese sau ....
boggy sunt interesat eu de toate. daca le pastrezi pana luni iau vw norev caractere,ferrari bburago si astea.
|
Re: Machete pentru piese sau ....
mercedes 300 slr - este vandut
|
Re: Machete pentru piese sau ....
n-a ramas ca le pui deoparte?
|
Re: Machete pentru piese sau ....
Quote:
nu va suparati :lol: |
Re: Machete pentru piese sau ....
cat vrei pe celelalte resturi?
|
Re: Machete pentru piese sau ....
10 lei ...............................
|
Re: Machete pentru piese sau ....
bmwul este de la autoart?
|
Re: Machete pentru piese sau ....
Quote:
|
Re: Machete pentru piese sau ....
da isseta,merci
|
Re: Machete pentru piese sau ....
Mai Ai Resturi?:)
|
Re: Machete pentru piese sau ....
nu mai am/ se poate inchide.
|
Re: Machete pentru piese sau ....
Done! Inchis!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:02. |
- Copyright 2026 4Tuning