Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Machete pentru piese sau .... (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/67232-machete-piese.html)

promo 15-02-08 00:29

Machete pentru piese sau ....
 
2 Attachment(s)
salutare, am facut curat prin dulap si am gasit astea...

mercedes si isseta sunt 1/18 ,

ceea ce e bucati si a mai ramas din el (1/24 ) un chevrolet avalache , care a fost curatat de vopsea in vederea refacerii...

daca sunt ceva interesati lasati un mesaj pe pm.

pret informativ 25 ron toate/ pe bucati discutam

Most_Wanted 15-02-08 12:43

Re: Machete pentru piese sau ....
 
Quote:

Originally Posted by promo (Post 1358130)
salutare, am facut curat prin dulap si am gasit astea...

mercedes si isseta sunt 1/18 ,

ceea ce e bucati si a mai ramas din el (1/24 ) un chevrolet avalache , care a fost curatat de vopsea in vederea refacerii...

daca sunt ceva interesati lasati un mesaj pe pm.

pret informativ 25 ron toate/ pe bucati discutam


chevrolet`u la cat ....... vad ca nu are roti pe fata ...se mai pot pune inapoi ...nu are nimik rupt pe acolo nu ?

razak 16-02-08 08:32

Re: Machete pentru piese sau ....
 
sunt eu interesat de ele :) le poti rezerva pana luni?

just_machete 17-02-08 15:39

Re: Machete pentru piese sau ....
 
boggy sunt interesat eu de toate. daca le pastrezi pana luni iau vw norev caractere,ferrari bburago si astea.

promo 17-02-08 15:47

Re: Machete pentru piese sau ....
 
mercedes 300 slr - este vandut

razak 18-02-08 11:35

Re: Machete pentru piese sau ....
 
n-a ramas ca le pui deoparte?

promo 18-02-08 20:26

Re: Machete pentru piese sau ....
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1366075)
n-a ramas ca le pui deoparte?

cand mi-ai scris mesaj, deja primisem pe pm o alta oferta. tzutzu a fost primul. deci macheta a plecat spre el.

nu va suparati :lol:

razak 19-02-08 17:51

Re: Machete pentru piese sau ....
 
cat vrei pe celelalte resturi?

promo 19-02-08 20:17

Re: Machete pentru piese sau ....
 
10 lei ...............................

canon 19-02-08 20:25

Re: Machete pentru piese sau ....
 
bmwul este de la autoart?

promo 21-02-08 00:10

Re: Machete pentru piese sau ....
 
Quote:

Originally Posted by canon (Post 1369715)
bmwul este de la autoart?

care isseta ? nu este revell.

canon 21-02-08 12:04

Re: Machete pentru piese sau ....
 
da isseta,merci

L4uR 30-06-08 18:22

Re: Machete pentru piese sau ....
 
Mai Ai Resturi?:)

promo 30-06-08 19:00

Re: Machete pentru piese sau ....
 
nu mai am/ se poate inchide.

coman razvan 30-06-08 19:02

Re: Machete pentru piese sau ....
 
Done! Inchis!


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning