Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/66964-aduceti-aminte-tipa-skoda-tare.html)

alexzander407 13-02-08 19:34

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
dupa ce ca e proasta se mai si lauda =)))))))))))))) =)))))))))))))))))

Dj-78-KBK 13-02-08 20:07

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
=)))
=)))
prea tare

viruszatu1 13-02-08 20:14

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
du`te`n familia matii =))))) cum sa intrebi asa ceva ? si inca odata se adevereste vorba ca mama prostilor e mereu gravida :lol:

FuriaOarba 13-02-08 20:24

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
sa mor de ras nu alta,am ramas fara suflare:lol::lol::lol::lol::lol::lol:,deci nu-mi vine sa cred ce panarama poa' sa fie in capu unora(fete),vai mama lu d-zeu,nu pot s ama opresc din ras,debea scriu reply-ul...:lol::lol:

Billy c25xe 13-02-08 20:31

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
Nu mai pot , sa cad de pe scaun de ras!!!!!! Frate aia are in cap numai :pelvic_th. Prea tare , de departe cel mai tare topic citit de mine vreodata.:-P Ce este in capul unor fete , vai de ele saracele

ktalyn 13-02-08 21:06

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
deci prea tare..:lol:..."daca ar durea prostia":lol:..

JUST-DO-IT 13-02-08 21:48

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
multi ar fi in chinuri,ca sa-l completez pe ktalyn...
prea tare....:lol:nu pot crede asa ceva de cateva ore rad intruna ..:lol::lol::lol:..prea tare faza.....si cand ma gandesc la GIGACALORIE...:twisted::lol::twisted:..
norocu meu ca am centrala ;),iar adminu meu de bloc e cam tot timpu in coma alcoolica....:rolleyes2:twisted::twisted:.....ccat erinka rauu...
oare cat de proasta tre sa fie aia?da macar are o scuza e sincera ;)....nu mai pot de ras.:lol::lol::lol:
un lucru e sigur in capul fetelor ala!creierul e in pauza de masa,iar dumnezeu i-a fost mila si le-a umplut cu tarata ca sa compenseze lipsa :idea:

Psycho 13-02-08 21:53

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
citeste si alea postate .. link-urile alea ..

ADY28 13-02-08 23:05

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
in dimineata asta m'am trezit cu ea s culata si acum e la fel k nu am putut sa o culc:oops::lol::evil: ce panarame=)) 'ia o lingurita de miere'=))) sau m'ai bine mananca un morcov sau o telina=)))):D:lol::)))))

ADY28 13-02-08 23:07

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
astea sunt m'ai proaste decat prevede legea:))) de ce nu le da nimeni amenda?:))))

Kedy 14-02-08 08:32

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
Tre sa-i spunem sa fie atenta poate ii propune pretenul sa faca sex la subrat si no sa mai poata sa aprope mana de corp ;) va dati seama ramane cu ea ridicata cum se mai inbraca pe urma:?: Ce proasta cum sa spui frate asa ceva in gura mare? Cea mai tare o fost remarca baietasului de cartier
Citat:
"coae sa moara ma-ta uite scrie una aici ca se fute-n cur mai des decat se spala pa dinti si i s-a largit cacau de isi da drumu pa ea la munca si in autobuz =)))))))"

Bughilas 14-02-08 09:20

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
salut...Eu nush daca e o vrajeala zisa de una anonima dar eu chiar stiu pe "una" pe o fata care cand ii este lumea mai draga fara sa se poata controla e gata..(face caca:D).A fost tot asa penetrata dar numai 1 singura data de unul si de atunci asa i se intampla..nush daca se mai intampla si in prezent dar .... a trecut ceva vreme de atunci ..pt ca nu am mai vazut-o pe tipa.....:D:D:D:D:D:D:D e si nasol

aleks 14-02-08 09:35

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
Quote:

Originally Posted by Bughilas (Post 1356118)
salut...Eu nush daca e o vrajeala zisa de una anonima dar eu chiar stiu pe "una" pe o fata care cand ii este lumea mai draga fara sa se poata controla e gata..(face caca:D).A fost tot asa penetrata dar numai 1 singura data de unul si de atunci asa i se intampla..nush daca se mai intampla si in prezent dar .... a trecut ceva vreme de atunci ..pt ca nu am mai vazut-o pe tipa.....:D:D:D:D:D:D:D e si nasol

sa nu crezi ca aia e cauza...
e sf, crede-ma. nu intru in detalii, dar stiu fete care au multa experienta in... spate si n-au nici pe dracu.

no limits design 14-02-08 11:19

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
aleks.... alea care nu au probleme au muschii fesieri puternici , de aia nu intampina nici un fel de probleme

ERY 14-02-08 23:33

Re: Va mai aduceti aminte de tipa aia cu skoda ?? Asta e mai tare
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1356150)
sa nu crezi ca aia e cauza...
e sf, crede-ma. nu intru in detalii, dar stiu fete care au multa experienta in... spate si n-au nici pe dracu.

Pai mai vino si pe aici cu fetele alea :shock::lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:48.

- Copyright 2024 4Tuning