![]() |
Faza Tare in Rusia
1 Attachment(s)
Tare rau de tot cheliosu` :twisted:
|
tare rau...oare e pe bune faza? :lol:
|
Eu cred ca da.. ca se opreste si muzica de pe fundal :lol:
|
e prea sadic ca sa fie pe bune :lol:
|
cum dreaq , da pistolu lu ala ori era cu gaze ori avea gloante oarbe da pm nush e prea ciudat si pm aia care filmau iti dai seama ca sareau la ala sa nu il impuste nu??? oricum daca e adevarata LOLOLEX
|
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
clar nu era cu glont adevarat.... se aude altfel, are alt recul si mai ales de la distanta aia penetra obligatoriu cutia postala respectiva (bineinteles cu om cu tot :wink: )... oricum... beton faza :shock: :shock: :shock: |
PIsotolul ala e cu scovergi frate... zici ca tragea cu partzuri :lol: .. si ala cu aer comprimat are recul mai mare decat ce avea asta :)
|
Re:
Quote:
|
bai e vrajeala treaba, nu se poate...
|
dap, clar vrajeala. dak era adev nici nu mai dadea p post sau macar muzica o opreau pt k yo nu cred k se intampla in direct
|
e vrajala..si faza cu pistolu face parte din poanta...e facuta special asa :lol:
|
Re:
Quote:
|
de acord cu ce spui tu gabriel, dar raportate la numarul total de astfel de incidente, sunt mai multe cele care se soldeaza cu rana dubla intrare/iesire...
ps: ce browning de 9 mm ai? |
re
vezi pm
|
1 Attachment(s)
ia .... tot la rusi
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:42. |
- Copyright 2026 4Tuning