Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand Stopuri e30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/66882-vand-stopuri-e30.html)

Spot 12-02-08 14:54

Vand Stopuri e30
 
stopuri inguste, pana in '89
stare buna.pret 80 ron ambele sau 50 ron bucata.
0727049113 Cristi sau la id socului_gangstarr
Multumesc!

Spot 13-02-08 10:24

Re: Vand Stopuri e30
 
70 ron ambele...

Spot 16-02-08 10:24

Re: Vand Stopuri e30
 
up!........

Simpaticutzu' 17-02-08 01:51

Re: Vand Stopuri e30
 
pana in '87...si dupa '87, era parca, nu?! ;)...hai, sus cu ele...calitate!!!

Spot 18-02-08 22:19

Re: Vand Stopuri e30
 
asa este ;) ...calitate calitate

Spot 01-03-08 10:01

Re: Vand Stopuri e30
 
pret urgent 50 RON,faceti un cadou de martisor pentru "mama bear" :)

Spot 03-03-08 18:20

Re: Vand Stopuri e30
 
up..tot 50 RON,poate de 8 martie le faceti cadou:)

Spot 05-03-08 10:53

Re: Vand Stopuri e30
 
up,50 ron ambele.

Simpaticutzu' 19-03-08 20:55

Re: Vand Stopuri e30
 
salut!...uite jante ieftine...nu prea frumoase...da' ieftine...

http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...MW-116104.html

Spot 28-03-08 17:08

Re: Vand Stopuri e30
 
am vazut,merci.am sa sun sa vad despre ce este vorba.
UP la stopuri !


All times are GMT +2. The time now is 03:03.

- Copyright 2026 4Tuning