![]() |
Chiar a fost ceva de neuitat, ma bucur ca am putut sa ajung.
La mare cred ca va fi si mai plin, o sa fie prezent tot Bucurestiul, va da-ti seama ce o sa fie acolo, sper doar masinile sa fie pe masura celor de din Oradea. |
o sa fie durere mah asta o sa fie la cta
|
degeaba daca nu vine supra :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning