Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   4tuning DAYS 2008 (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/66137-4tuning-days-2008-a.html)

cristea_rotitza 06-02-08 23:07

4tuning DAYS 2008
 
Cine vine la 4 tuning days?haideti sa discutam aici ,daca mergem sa mergem uniti,ce parere aveti?

GJ_03_HRY 06-02-08 23:35

Re: 4tuning DAYS
 
e o idee buna...sa fim toti....

DolusD 07-02-08 16:02

Re: 4tuning DAYS
 
tot cu tine vin :D uniti , neuniti :))

cristea_rotitza 07-02-08 17:30

Re: 4tuning DAYS
 
Asta zic si eu. Poate plecam vreo cateva masini de aici, sa facem show pana acolo:)

NightClubRacer 07-02-08 17:30

Re: 4tuning DAYS
 
va astept la intrarea in buc? :D

cristea_rotitza 07-02-08 17:31

Re: 4tuning DAYS
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1341991)
va astept la intrarea in buc? :D

De ce? Crezi ca nu ma descurc???:oops:am mai fost dar mai bine ne astepti ;)

NightClubRacer 07-02-08 17:39

Re: 4tuning DAYS
 
eu ziceam sa ajut :D

cristea_rotitza 07-02-08 17:58

Re: 4tuning DAYS
 
Stai calm ca am glumit,e ok si asa vom face;)

blad 09-02-08 13:49

Re: 4tuning DAYS
 
ne vedem acolo ;)

NightClubRacer 09-02-08 22:05

Re: 4tuning DAYS
 
blad, expui vreo masina? :D

cristea_rotitza 10-02-08 15:56

Re: 4tuning DAYS
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 1345825)
ne vedem acolo ;)

De ce ne vedem acolo si nu mergem impreuna cu masinile?sau iti e ca nu te ti dupa mine??:oops:

DolusD 10-02-08 17:45

Re: 4tuning DAYS
 
mai stii mita ! ar fi frumos sa plecam 5-6 masini ! momentan suntem 3 ! poate se mai stang pe parcurs !

NightClubRacer 10-02-08 19:37

Re: 4tuning DAYS
 
baieti ati gasit unde sa dormiti? :D

DolusD 10-02-08 20:46

Re: 4tuning DAYS
 
nu-i asta problema ! sa ajungem noi acolo :D

NightClubRacer 10-02-08 20:50

Re: 4tuning DAYS
 
in masini :D ce sa mai cautati :D


All times are GMT +2. The time now is 03:02.

- Copyright 2026 4Tuning