![]() |
4tuning DAYS 2008
Cine vine la 4 tuning days?haideti sa discutam aici ,daca mergem sa mergem uniti,ce parere aveti?
|
Re: 4tuning DAYS
e o idee buna...sa fim toti....
|
Re: 4tuning DAYS
tot cu tine vin :D uniti , neuniti :))
|
Re: 4tuning DAYS
Asta zic si eu. Poate plecam vreo cateva masini de aici, sa facem show pana acolo:)
|
Re: 4tuning DAYS
va astept la intrarea in buc? :D
|
Re: 4tuning DAYS
Quote:
|
Re: 4tuning DAYS
eu ziceam sa ajut :D
|
Re: 4tuning DAYS
Stai calm ca am glumit,e ok si asa vom face;)
|
Re: 4tuning DAYS
ne vedem acolo ;)
|
Re: 4tuning DAYS
blad, expui vreo masina? :D
|
Re: 4tuning DAYS
Quote:
|
Re: 4tuning DAYS
mai stii mita ! ar fi frumos sa plecam 5-6 masini ! momentan suntem 3 ! poate se mai stang pe parcurs !
|
Re: 4tuning DAYS
baieti ati gasit unde sa dormiti? :D
|
Re: 4tuning DAYS
nu-i asta problema ! sa ajungem noi acolo :D
|
Re: 4tuning DAYS
in masini :D ce sa mai cautati :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:02. |
- Copyright 2026 4Tuning