Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   2008 Ford Focus CC (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/66018-2008-ford-focus-cc.html)

RoSonic 06-02-08 11:32

2008 Ford Focus CC
 
9 Attachment(s)
2008 Ford Focus CC

Noul Ford Focus Coupe-Cabriolet va fi prezentat oficial luna viitoare in cadrul salonului auto de la Geneva.
Primele motorizari disponibile vor fi urmatoarele: 1.6l - 100hp si 2.0l - 145hp pe benzina; 2litri Duratorq turbodiesel - 136hp.

2fast4you 08-02-08 15:02

Re: 2008 Ford Focus CC
 
Ar fi frumos daca s-ar gandi si la o varianta ST pentru CC

Chucky bmw 08-02-08 15:34

Re: 2008 Ford Focus CC
 
frumos.......

UNLORD 08-02-08 16:27

Re: 2008 Ford Focus CC
 
Desi nu imi plac genul asta de masini asta pare cel mai ok! Am inteles ca o sa puna si motorul de 2.5 t pe el ca asa e submotorizat!

22VIN 08-02-08 17:19

Re: 2008 Ford Focus CC
 
tot spatele ala urat l-au pastrat... adica, na, e logic sa se faca compromisuri la un cc la spate dar nici chiar asa... nici jumatatile de stopuri acolo unde se imbina la deschiderea portbagajului pe partea laterala a masinii nu sunt aliniate... astia de la ford nu prea o au cu spatele de CC... la EOS cum de e reusit? la 206CC cum de e reusit? si la astra CC e oarecum reusit dar la asta nu prea...

83-FBJ 08-02-08 22:57

Re: 2008 Ford Focus CC
 
cool, me likey :)

ArCaDa 08-02-08 22:58

Re: 2008 Ford Focus CC
 
dragut...dar spatele ala....hmmm nu prea imi place

tm_kata 08-02-08 23:10

Re: 2008 Ford Focus CC
 
interesant dar nu ma atrag modele CC

tase_astra 09-02-08 08:21

Re: 2008 Ford Focus CC
 
Interesant. Dar, ce parere aveti. Masina care a suferit un face-lift si care inca nu se importa oficial in Romania!
Poate il vor aduce pe asta cand iese noua generatie...

Ed_Crane_1983 05-03-08 12:34

Re: 2008 Ford Focus CC
 
10 Attachment(s)
Ford Focus CC in cadrul SA de la Geneva '08

Daca tot vine vara, avem nevoie de o decapotabila cu stil.

DeMeN7u 05-03-08 13:05

Re: 2008 Ford Focus CC
 
Spatele nu`mi place .. in rest e ok :)

Fixius 05-03-08 13:09

Re: 2008 Ford Focus CC
 
mie spatele imi place, e elegant.. pare masina americana.. fatza.. ca restul fordurilor...

pasionat.. 05-03-08 13:39

Re: 2008 Ford Focus CC
 
Quote:

Originally Posted by 2fast4you (Post 1343873)
Ar fi frumos daca s-ar gandi si la o varianta ST pentru CC

crezi k nu s-au gandit deja???

vuduBoy 05-03-08 13:46

Re: 2008 Ford Focus CC
 
fuck!..ce-i cu spatele ala imens acolo?:|

nsl_iuli 05-03-08 14:45

Re: 2008 Ford Focus CC
 
Cel mai frumos CC este Megane CC...
Parerea mea.


All times are GMT +2. The time now is 03:03.

- Copyright 2026 4Tuning