![]() |
2008 Ford Focus CC
9 Attachment(s)
2008 Ford Focus CC Noul Ford Focus Coupe-Cabriolet va fi prezentat oficial luna viitoare in cadrul salonului auto de la Geneva. |
Re: 2008 Ford Focus CC
Ar fi frumos daca s-ar gandi si la o varianta ST pentru CC
|
Re: 2008 Ford Focus CC
frumos.......
|
Re: 2008 Ford Focus CC
Desi nu imi plac genul asta de masini asta pare cel mai ok! Am inteles ca o sa puna si motorul de 2.5 t pe el ca asa e submotorizat!
|
Re: 2008 Ford Focus CC
tot spatele ala urat l-au pastrat... adica, na, e logic sa se faca compromisuri la un cc la spate dar nici chiar asa... nici jumatatile de stopuri acolo unde se imbina la deschiderea portbagajului pe partea laterala a masinii nu sunt aliniate... astia de la ford nu prea o au cu spatele de CC... la EOS cum de e reusit? la 206CC cum de e reusit? si la astra CC e oarecum reusit dar la asta nu prea...
|
Re: 2008 Ford Focus CC
cool, me likey :)
|
Re: 2008 Ford Focus CC
dragut...dar spatele ala....hmmm nu prea imi place
|
Re: 2008 Ford Focus CC
interesant dar nu ma atrag modele CC
|
Re: 2008 Ford Focus CC
Interesant. Dar, ce parere aveti. Masina care a suferit un face-lift si care inca nu se importa oficial in Romania!
Poate il vor aduce pe asta cand iese noua generatie... |
Re: 2008 Ford Focus CC
10 Attachment(s)
Ford Focus CC in cadrul SA de la Geneva '08
Daca tot vine vara, avem nevoie de o decapotabila cu stil. |
Re: 2008 Ford Focus CC
Spatele nu`mi place .. in rest e ok :)
|
Re: 2008 Ford Focus CC
mie spatele imi place, e elegant.. pare masina americana.. fatza.. ca restul fordurilor...
|
Re: 2008 Ford Focus CC
Quote:
|
Re: 2008 Ford Focus CC
fuck!..ce-i cu spatele ala imens acolo?:|
|
Re: 2008 Ford Focus CC
Cel mai frumos CC este Megane CC...
Parerea mea. |
| All times are GMT +2. The time now is 03:03. |
- Copyright 2026 4Tuning