![]() |
Cumpar t25
Cumpar t25....
|
Re: Cumpar t25
Am o turbina, dar nu stiu T cat este. Iti pot spune ca am luat-o de pe un Renault 19 motor 1.9 diesel turbo intercooler de 90 cai
|
Re: Cumpar t25
vorbeste cu userul ady_gti de pe 4tuning. bafta
|
Re: Cumpar t25
Quote:
|
Re: Cumpar t25
Quote:
|
Re: Cumpar t25
Nimic.......
|
Re: Cumpar t25
Chiar nimeni nu se ocupa cu vanzare de turbine bune ......
|
Re: Cumpar t25
gata barosane ..nu te mai vaita ca ai facut rost.. :-)) hai mai rpd acasa sa ne apucam de bobede.. ;)
|
Re: Cumpar t25
Dap,am cumparat turbina.
Se poate inchide acest topic. |
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning