![]() |
Cumpar Golf 5 GTI TDI 150 cai
Cumpar Golf 4 GTI TDI 150 de cai, preferabil 2002-2003 si daca se poate si 4motion. Urgent.
|
Re: Cumpar Masina
Inca valabil ;)
|
Re: Cumpar Masina
Ofer terenu + diferenta de bani daca este cazul ;)
|
Re: Cumpar Masina
Inca valabil ;)
|
Re: Cumpar Masina
pai nu vinzi terenu si iti iei masina? :))
|
Re: Cumpar Masina
Quote:
Am incercat dar nu sunt bani asa ca incerc norocul si cu schimburi. Anunt inca valabil, pot oferi in plus pana la 5000 Euro ;) |
Re: Cumpar Masina
A mai ramas doar terenul de 2400 de m2... anunt valabil ;)
Se mai negociaza. |
Re: masina
Cumpar Golf 4 GTI TDI 150 de cai din fabrica astept oferte, anunt valabil 2 saptamani.
PS: Rog un Moderator daca se poate sa imi schimbe numele topicul in "Cumpar Golf 4 GTI TDI 150 de cai" Ofer cash |
Re: masina
golf 4 tdi si gti? nu prea am auzit, corectati-ma daca gresesc !
am un golf 4 1.6 16v 105 cp, cod motor BCB, an fab 2003, euro 4, climatronic, 4 geamuri electrice, cd, 4 airbaguri la 6100 eur + 400 eur taxa ! daca te intereseaza ym: gaby_645 sau 0741.472.350 |
Re: masina
Quote:
Poti sa te convingi la o simpla cautare pe site-urile arhicunoscute de masini second din Germania. Toate cele bune ;) |
Re: masina
Quote:
|
Re: masina
Se spune si asa, am gasit ambele denumiri... cel mai corect este GTD. Totusi eu am deschis topicul asta cu gandul de a primi oferte si nu carcoteli, asa ca rugamintea mea cei care sunteti de nota 10 in a critica sau a se baga in seama rog sa se abtina. Daca am facut vreo greseala si vreti sa ma corectati se poate spune si prin PM... asa ca va rog nu mai imi poluati topicul. Multumesc de intelege.
PS: Cumpar Golf 4 GTD de preferabil din 2002-2003 si 4motion. Astept oferte de la cei care aveti si vreti sa vindeti sau cei care stiti pe cineva care are si vrea sa vanda. Multumesc |
Re: masina
Un Leon tot TDI ARL nu te intreseaza?
Detalii aici https://forum.4tuning.ro/showthread.p...hlight=tdi+arl |
Re: masina
Quote:
Salut, am vazut masina, chiar am urmarit putin topicul de vanzare dar as vrea totusi sa raman la un golf 4... sincer sa fiu modelul mai vechi de la Leon nu e pe placul meu :( ... imi pare rau dar imi doresc neaparat un Vw ... multumesc pentru oferta si spor la vanzare, sa ajunga pe mana unui pasionat. |
Re: masina
Cumpar Golf 4 Gtd (cod motorl ARL) 150 cai model 2002-2003. Ofer banu jos.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:19. |
- Copyright 2026 4Tuning