![]() |
ford sierra
2 Attachment(s)
salutare ..... imi poate spune cineva ce pot sa fac la un ford sierra cu motor efi dohc 2000 8 valve 125 cp......ce tre sa fac sa il duc in 200 cp....exista posibilitatea asta ?...un turbo bun m-ar ajuta?
|
Re: ford sierra
ce rost are topicul asta aici?
|
Re: ford sierra
topicul trebuie mutat sau inchis
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:07. |
- Copyright 2026 4Tuning