Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Cumpar machete de utilaje de constructii (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/65364-cumpar-machete-utilaje-constructii.html)

ampopa 01-02-08 15:00

Cumpar machete de utilaje de constructii
 
Cumpar machete de utilaje si de camioane, de preferat 1:50, 1:55, NZG, Conrad, Joal, Norscot etc.
Nu jucarii.
Vorbim pe PM.

Multumesc

oleco2007 22-02-08 22:46

Re: Cumpar machete de utilaje de constructii
 
Quote:

Originally Posted by ampopa (Post 1328551)
Cumpar machete de utilaje si de camioane, de preferat 1:50, 1:55, NZG, Conrad, Joal, Norscot etc.
Nu jucarii.
Vorbim pe PM.

Multumesc

Raule ce esti... de ce nu incerci sa tragi de basculanta (ROMAN) si din 1/50 sa o faci de 1/43???:???::lol:

Iti dau utilajele mele (la bani ne intelegem noi cumva) sau... la schimb pe IVECO, MAN, RENAULT si alte marci de camioane la 1/43...
Gandeste-te si tinem legatura.
Ovidiu

ampopa 28-02-08 15:39

Re: Cumpar machete de utilaje de constructii
 
Quote:

Originally Posted by oleco2007 (Post 1377103)
Raule ce esti... de ce nu incerci sa tragi de basculanta (ROMAN) si din 1/50 sa o faci de 1/43???:???::lol:

Iti dau utilajele mele (la bani ne intelegem noi cumva) sau... la schimb pe IVECO, MAN, RENAULT si alte marci de camioane la 1/43...
Gandeste-te si tinem legatura.
Ovidiu

Dac-as putea sa clonez (si, de ce nu, sa marec) Romanul cred ca m-as imbogati:D
Utilajele pe care le ai nu ma intereseaza deocamdata, prefer ceva mai detaliat (cum ai tu camioanele):-)
Insa, lasa, ca vin ele si MAN, IVECO etc. Ai putina rabdare.


All times are GMT +2. The time now is 11:39.

- Copyright 2026 4Tuning