![]() |
Cumpar machete de utilaje de constructii
Cumpar machete de utilaje si de camioane, de preferat 1:50, 1:55, NZG, Conrad, Joal, Norscot etc.
Nu jucarii. Vorbim pe PM. Multumesc |
Re: Cumpar machete de utilaje de constructii
Quote:
Iti dau utilajele mele (la bani ne intelegem noi cumva) sau... la schimb pe IVECO, MAN, RENAULT si alte marci de camioane la 1/43... Gandeste-te si tinem legatura. Ovidiu |
Re: Cumpar machete de utilaje de constructii
Quote:
Utilajele pe care le ai nu ma intereseaza deocamdata, prefer ceva mai detaliat (cum ai tu camioanele):-) Insa, lasa, ca vin ele si MAN, IVECO etc. Ai putina rabdare. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:39. |
- Copyright 2026 4Tuning