![]() |
becuri
ce becuri i-mi recomandati pentru cielo mai puternice si mai clare dar nu xenon .
|
Re: becuri
si becurile iti dau mai multi cai, sau te impig de la spate, de leai pus aici?
|
Re: becuri
Xtreme Power (80% mai multa lumina) made by PHILIPS....
Daca te intereseaza contacteaza-ma... Bafta... |
| All times are GMT +2. The time now is 13:13. |
- Copyright 2026 4Tuning