Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele-vlad_aaaaaa6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/65221-machetele-mele-vlad_aaaaaa6.html)

vlad_aaaaaa6 31-01-08 18:18

Machetele mele-vlad_aaaaaa6
 
16 Attachment(s)
salut, eu sunt din medias. Am si eu o macheta, una singura..si e rosie:D:D, eu un Bugatti EB 110 (1991), scara 1/18.. o am de cand aveam vreo 5-6 ani..si practic am distruso..:(( (habar nu aveam pe vremea aceea cu ce ma joc..) dar totusi o sa pun cateva poze..sper sa va placa:)

EaGle 31-01-08 19:04

Re: Machetele mele-vlad_aaaaaa6
 
De ce zici ca ai distrus-o? :D ..e doar un pic ciobita, poti remedia:-P
Care este producatorul? :)

vlad_aaaaaa6 31-01-08 19:16

Re: Machetele mele-vlad_aaaaaa6
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1326088)
De ce zici ca ai distrus-o? :D ..e doar un pic ciobita, poti remedia:-P
Care este producatorul? :)

bburago..sincer...mi-ar placea sa o duc undeva sa o vopsesc...da' din pozele care le-am vazut pe forum..nu prea am o parere prea buna despre vopsitul la masinutele astea...arata mult mai bine vopseaua originala

EaGle 31-01-08 19:25

Re: Machetele mele-vlad_aaaaaa6
 
Acum depinde de experienta si in special de vopsea ;)

eddycdk 01-02-08 16:13

Re: Machetele mele-vlad_aaaaaa6
 
nu cred ca arata mai bine vopseaua originala!
eu nu am niciuna cu vopsea stock!
toate sunt revopsite si au iesit cahiar mai lucioase ca din fabrica!
depinde cine le vopseste, unde si cu ce...
deci ;)

vlad_aaaaaa6 01-02-08 22:46

1)eddycdk: am vazut machetele tale si intradevar, sunt ft frumos vopsite..dar eu nu ma pricep la vopsit...e mai greu sa gasesc un vopsitor care sa-mi ofere asa calitate..mai ales ca sunt din medias. tocmai de aceea..cand voi gasi pe cnv o sa-i refac vopseaua dar pana atunci nu cred ca merita sa ma ating de ea..

2)am vazut pe autoart niste automodele electrice si termice...cam care ar fi diferenta dintre ele? la cele electrice se zicea ceva de viteza maxima 50km\h dar la cele termice nimic...aveti astfel de jucarii? isi merita pretul?

coman razvan 01-02-08 23:44

Re: Machetele mele-vlad_aaaaaa6
 
Quote:

Originally Posted by vlad_aaaaaa6 (Post 1329296)
1)eddycdk: am vazut machetele tale si intradevar, sunt ft frumos vopsite..dar eu nu ma pricep la vopsit...e mai greu sa gasesc un vopsitor care sa-mi ofere asa calitate..mai ales ca sunt din medias. tocmai de aceea..cand voi gasi pe cnv o sa-i refac vopseaua dar pana atunci nu cred ca merita sa ma ating de ea..

2)am vazut pe autoart niste automodele electrice si termice...cam care ar fi diferenta dintre ele? la cele electrice se zicea ceva de viteza maxima 50km\h dar la cele termice nimic...aveti astfel de jucarii? isi merita pretul?

Daca citeai putin forumul...gaseai... https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/62833-automodelism-poseda-automodele.html aici!8)


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning