![]() |
Concept Chrysler Barracuda
24 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...1aa3130e89.jpg
Concept Chrysler Barracuda Un impatimit al graficii 3D din Sao Paulo, Brazil, ne propune propria sa versiune a reincarnarii modelului Chrysler Barracuda. Conceptul ar viza Dodge Challenger-ul, dar e putin probabil ca tipii de la Chrysler sa isi doreasca vreodata revigorarea Barracudei. Apreciem talentul si asteptam noi masini modificate si concepte. Dar sa nu uitam ca avem si noi proprii maestrii-n 3D, de ce am avea nevoie de altii din afara? Atatia designeri tineri si visatori, care pot gandi modele fresh, si prea putini producatori dispusi sa le puna-n practica. Si-uite asa ramanem doar cu niste imagini tridimensionale... |
Re: Concept Chrysler Barracuda
vaiiiii ce bestie :|:|... mai multe nu mai stiu ce sa zic :)) am ramas fara cuvinte
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
superba....:shock:
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
In place masina...mai putin spatele .....
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
talentat baiat... :D
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
asta ii chevy camaro pe fata......
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
Da seamna f mult cu Camaro si ceva Mustang dar mai mult Camaro...oricum varianta pe alb e crima...:twisted:
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
:-o e superbaaaaaaaaaaaaaaa da seamana cu chevroletu ala chellenger sau cum so scrie stiti voi :D:))
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
O fi tipu talentat, dar modelu nu aduce atat de bine cu cel priginal, precum o fac conceptele Challenger, Camaro sau cum e actualul Mustang!
Acesta se pare ca e adevaratu Cuda reinviat: http://www.supercars.net/cars/3957.html |
Re: Concept Chrysler Barracuda
mie personal nu imi place fiindca arata mai rau decat o cuda
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
arata foarte bine, kiar imi place
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
WOW WOW chiar arata bine :love:
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
e superba..........
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
tare, fff tare, din toate punctele de vedere, beton, bestiala...............
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
beton a iesit, felicitari celui care a creato!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:10. |
- Copyright 2026 4Tuning