Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Cu toporul pe M5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64958-toporul-m5.html)

4TuningRO 29-01-08 23:01

Cu toporul pe M5
 
20 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...fa12049de9.jpg
Cu toporul pe M5

M5 Ute e construit pe platforma lui E39 M5 si are sub capota 460 CP, proprietarul planuind s-ajunga la 600 CP. A realizat masina comparand-o cu Holden SS, chiar daca Holden e mai lat si mai inalt decat M5...Rezultatul final e acest Ute M5, care chiar ca nu seamana cu alt BMW. Nu stim daca tipul "are vreo problema", dar sa ciopartesti un M5 in felul acesta nu e lucru curat...Sfatul proprietarului? Nu incercati asta acasa!

Pentru mai multe fotografii si jurnalul realizarii acestui M5 camioneta, vizitati

http://www.m5ute.com/

al3x82 29-01-08 23:07

Re: Cu toporul pe M5
 
super tare :)

Swat-Cat 29-01-08 23:29

Re: Cu toporul pe M5
 
specific Chop shop

Chucky bmw 29-01-08 23:39

Re: Cu toporul pe M5
 
ala cu titiu a luato razna...:| stica frumusete de masina ca sa faca el un *** la tava :| da treaba lui daca il supara bani :))

wtah_nissan 29-01-08 23:58

Re: Cu toporul pe M5
 
ba ce idioot..fara suparare dak o arde pe aici proprietaru da mai da-l draq... :|...bunatate de m5 sal faci caioneta bp x(...unii nu indraznesc sa viseze la asa cva si altii o f*t intr-un hal cum nici nu indraznesti sa visezi :))

kamikaze69 30-01-08 00:06

Re: Cu toporul pe M5
 
super tare :)

Vely 30-01-08 00:10

Re: Cu toporul pe M5
 
O fi gama Holden Ute (utilitare) tipica australiana, dar chiar sa-i jignesti pe germani taind nu un seria 5 normal, ci un M5!!! Nu e corect! Dk acum cei de la BMW s apuca sa le dea o replica si mai scot un model de "nisha", de ex un X6 camioneta!

vaf20 30-01-08 00:15

Re: Cu toporul pe M5
 
super tare ideea

al3x82 30-01-08 00:51

Re: Cu toporul pe M5
 
M5 camioneta :))) parca si vezi pe unu plin de muraturi la semafor cum o ambaleaza si vrea sa se ia la intrecere......... super tare

wtah_nissan 30-01-08 00:53

Re: Cu toporul pe M5
 
mai interesant ar fi sa vezi un m5 camioneta de 600 de cai q saci de nisip in ea =))

al3x82 30-01-08 00:55

Re: Cu toporul pe M5
 
:)))) da si un bosorog cu barba din aia lunga la volan care claxoneaza gagicile....

MixMaster 30-01-08 01:01

Re: Cu toporul pe M5
 
si un caine dingo in dreapta lui..

molady11 30-01-08 01:02

Re: Cu toporul pe M5
 
FFF Mijto ... Imi place ..Cu nijte Woofere in spate si o masa de biliard :D

NightClubRacer 30-01-08 01:22

Re: Cu toporul pe M5
 
interesanta abordare...merge :D

Fixius 30-01-08 05:12

Re: Cu toporul pe M5
 
interesant... dar in acelasi timp... cretin.. sa strici bunatate de M5 si sa mai si combini faruri de seria 5 cu sporuri de seria 3...

fiecare cu gusturile si piticii lui...


All times are GMT +2. The time now is 15:29.

- Copyright 2026 4Tuning