![]() |
Cu toporul pe M5
20 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...fa12049de9.jpg
Cu toporul pe M5 M5 Ute e construit pe platforma lui E39 M5 si are sub capota 460 CP, proprietarul planuind s-ajunga la 600 CP. A realizat masina comparand-o cu Holden SS, chiar daca Holden e mai lat si mai inalt decat M5...Rezultatul final e acest Ute M5, care chiar ca nu seamana cu alt BMW. Nu stim daca tipul "are vreo problema", dar sa ciopartesti un M5 in felul acesta nu e lucru curat...Sfatul proprietarului? Nu incercati asta acasa! Pentru mai multe fotografii si jurnalul realizarii acestui M5 camioneta, vizitati http://www.m5ute.com/ |
Re: Cu toporul pe M5
super tare :)
|
Re: Cu toporul pe M5
specific Chop shop
|
Re: Cu toporul pe M5
ala cu titiu a luato razna...:| stica frumusete de masina ca sa faca el un *** la tava :| da treaba lui daca il supara bani :))
|
Re: Cu toporul pe M5
ba ce idioot..fara suparare dak o arde pe aici proprietaru da mai da-l draq... :|...bunatate de m5 sal faci caioneta bp x(...unii nu indraznesc sa viseze la asa cva si altii o f*t intr-un hal cum nici nu indraznesti sa visezi :))
|
Re: Cu toporul pe M5
super tare :)
|
Re: Cu toporul pe M5
O fi gama Holden Ute (utilitare) tipica australiana, dar chiar sa-i jignesti pe germani taind nu un seria 5 normal, ci un M5!!! Nu e corect! Dk acum cei de la BMW s apuca sa le dea o replica si mai scot un model de "nisha", de ex un X6 camioneta!
|
Re: Cu toporul pe M5
super tare ideea
|
Re: Cu toporul pe M5
M5 camioneta :))) parca si vezi pe unu plin de muraturi la semafor cum o ambaleaza si vrea sa se ia la intrecere......... super tare
|
Re: Cu toporul pe M5
mai interesant ar fi sa vezi un m5 camioneta de 600 de cai q saci de nisip in ea =))
|
Re: Cu toporul pe M5
:)))) da si un bosorog cu barba din aia lunga la volan care claxoneaza gagicile....
|
Re: Cu toporul pe M5
si un caine dingo in dreapta lui..
|
Re: Cu toporul pe M5
FFF Mijto ... Imi place ..Cu nijte Woofere in spate si o masa de biliard :D
|
Re: Cu toporul pe M5
interesanta abordare...merge :D
|
Re: Cu toporul pe M5
interesant... dar in acelasi timp... cretin.. sa strici bunatate de M5 si sa mai si combini faruri de seria 5 cu sporuri de seria 3...
fiecare cu gusturile si piticii lui... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:29. |
- Copyright 2026 4Tuning