Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Folie auto (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/64824-folie-auto.html)

supreme88 28-01-08 18:21

Folie auto
 
salut.vreau sa-mi pun folie pe geamuri si as vrea sa-mi recomandati o firma de folieri,de care ati fost multumiti.normal as prefera 3M,dar am auzit ca nu sunt firme care pun folie de asta in iasi.astept recomandari.ms

CRyS` 28-01-08 18:41


Caro Glass
B-dul C.A. Rosetti nr 5 A
Tel/Fax: 0332-805805 / 0332-805793

Inainte de a merge da un telefon...Pentru o confirmare si chiar o programare!
Chiar de laudat baietii acestia! Bravo lor!

bakal 28-01-08 18:59

Re: folie auto
 
eu am folie lummar de aproape 1 an... firma care mi-a pus-o face treaba buna.... isi are sediul in intersectia " podu de fier" cum o iei pe CA rosetti...pe stanga

ZyZ 28-01-08 23:19

Re: folie auto
 
Ma bucur ca s-a redeschis topicul. Omul cere un sfat de la useri, nu cred ca are nevoie de publicitate mai mult sau mai putin mascata catre o firma specifica. On topic, oriunde te-ai duce, am auzit ca la Ager Service e nasoala treaba...lucreaza de mantuiala.

supreme88 29-01-08 06:06

Re: Folie auto
 
@crys ms. cred ca la iei o sa ma duc.
@bakal deci sa inteleg ca tu tot la caro glass ti-ai pus.
@zyz am citit un topic,deschis de un user pe sectiunea iasi despre ager si mi-a lasat un gust amar.si mai nou,acu la ager nici llumar nu se mai pune,cica pun o folie mai buna decat llumar,dar mai slaba ca 3m.n-am retinut firma
ms.pt rasp.
oricum mai astept pareri,pt.ca de abia sapt viitoare vreau sa-mi pun folie.

supreme88 03-02-08 12:13

Re: Folie auto
 
inca o intrebare,de fapt 2 :). ce vizibilitate aveti la folie? eu vreau sa-mi pun toata masina aceasi folie.ma gandesc ca 20% e prea inkis pt geamurile fatza,iar 35% e prea deskisa pt spate.aaa si cel mai imp.: va oprit politia doar pt folie? sau la noi se mai trece cu vederea.ms

bakal 03-02-08 20:21

Re: Folie auto
 
eu am 73% pe fata si 27% pe spate...si politia nu prea trece cu vederea folia...

AXEL_SS 05-02-08 13:27

Re: Folie auto
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 1333030)
eu am 73% pe fata si 27% pe spate...si politia nu prea trece cu vederea folia...

Adica nu prea trece cu vederea? Pai din moment ce e autorizata RAR ar trebui sa nu fie probleme. Si eu vreau sa-mi pun...dar nu as vrea sa am probleme cu politia. Ceva sfaturi? Merci

bakal 05-02-08 15:57

Re: Folie auto
 
pe fata, cea legalizata, la unele masini abia se observa, dar oricum, combinata cu cea de pe spate, inchide masina per total...

supreme88 06-02-08 00:45

Re: Folie auto
 
poi daca iti pui omologata pe laterale spate si luneta nu ai probleme.mai nasol e daca iti pui pe fatza,s-ar putea sa se ia de tine.

AXEL_SS 23-02-08 13:52

Re: Folie auto
 
Deci care e locul cel mai indicat de pus folie? Calitativ dar si ca preturi?:-)

XiNTeCh 04-03-08 00:29

Re: Folie auto
 
Quote:

Ma bucur ca s-a redeschis topicul. Omul cere un sfat de la useri, nu cred ca are nevoie de publicitate mai mult sau mai putin mascata catre o firma specifica. On topic, oriunde te-ai duce, am auzit ca la Ager Service e nasoala treaba...lucreaza de mantuiala.
__________________
de unde ai auzit domnu ... ca sa nu murim si noi prosti
PS: am folie pusa la Ager Service si o am de un an nu am probleme folia e ok si ca idee sunt primi care din iasi care au inceput sa puna folie ca la carte ca sa sti

vladutzz 04-03-08 00:44

Re: Folie auto
 
lucrezi la ager sau ai prieteni acolo xintech?
ca prea te strofoci....ce`a scris cryo e absolut adevarat, si`o mare parte din cei care`l cunosc, pot confirma cele spuse de el, inclusiv eu.
o fi fost Ageru` primu care a pus folie, insa asta nu inseamna ca tre sa fie si cei mai buni.;)

bakal 04-03-08 10:45

Re: Folie auto
 
Quote:

Originally Posted by XiNTeCh (Post 1398207)
de unde ai auzit domnu ... ca sa nu murim si noi prosti
PS: am folie pusa la Ager Service si o am de un an nu am probleme folia e ok si ca idee sunt primi care din iasi care au inceput sa puna folie ca la carte ca sa sti

citeste mai cu atentie posturile pe forum si o sa-ti dai seama ce si cum...si nu mai fa acuzatii gratuite ca nu e bine.....

XiNTeCh 04-03-08 23:36

Ma scuzi ca zic ... dar tu ai citit afirmatia cu am auzit ca la ager....
Sunt fan ager ... e vreo problema ... ?

PS: acuzati gratuite apar si din alte parti daca ma intelegi


Invata sa iti scrii ideile intr-un singur post...Nu in 10! --- Modificat de CRyS`


All times are GMT +2. The time now is 18:49.

- Copyright 2024 4Tuning