![]() |
amenda.. ..
1 Attachment(s)
salut la toti ...am luat o amenda de radar:( dar...nu m-am pierdut cu firea si la intrebarea aveti ceva de declarat am zis ce se vede in scanu dupa amenda...dece sa nu radem putin de ei..:)
|
Re: amenda.. ..
Ai scapat lejer ... 154 km/h!!! Prea tare!
|
Re: amenda.. ..
sa`ti traiasca ...ce nebun esti :lol: de aia te grabeai ? :D
|
Re: amenda.. ..
am bagat-o si eu poate musca ..:)) oricum apreciez spiritu de NU SPAGA ..eram cu portofelu in mina instinctiv..:) si domnu` agent: Nu va deranjati..e filmare..:)
|
Re: amenda.. ..
nu prea esti ok .....:)) ...bravos ...traiasca romania mare
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:06. |
- Copyright 2026 4Tuning