![]() |
Masina mea - Dacia 1310
2 Attachment(s)
this is my car
|
Re: my car
ai 2? :D cea verde o stiu de la KOS ;) interesanta culoare
|
Re: my car
Quote:
|
Re: my car
daca le vinzi iti iei solenza?:D
|
Re: my car
Quote:
-cea rosie e a prietenului nostru Emil ;) ....... multumita lumea de raspunsuri...? |
Re: my car
ar fi fost mai bine sa postezi aici: https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/47610-userii-masinile.html
|
Re: my car
De ce?E bine si cu thread nou.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:43. |
- Copyright 2026 4Tuning