Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Seat (https://forum.4tuning.ro/112-masina-mea-seat.html)
-   -   Seat Leon Cupra by Xel'Naga (https://forum.4tuning.ro/112-masina-mea-seat/64395-seat-leon-cupra-by-xelnaga.html)

Xel'Naga 29-01-08 20:17

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1321368)
felicitari pt masina am cautat la sigur la masina mea seeat special pt tine.stiam ca o sa o prezinti aici.bravo.poti pune ceva poze si cu interiorul?


cu interiorul inca nu am facut ce pot sa zic este ca am scaunele tipice pentru cupra care au cusatura rosu cu alb, ceasurile , manere cromate cu logo cupra, bordul este de carbon !! promit si poze in curand ;):idea::arrow:

DjAlcohol 30-01-08 20:25

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Bai voi va luati toti cu trapa numai eu am ramas cel mai prost din parcare :D . Sa o stapanesti sanatos domnule, fara incidente si la cat mai multe modificari!

Jimmy_slide 30-01-08 21:54

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
E bijuterie boss!!Sa o stapanesti sanatos si sa-ti aduca bucurii si premii...poate da Dumnezeu si te vad la legale:lol::lol::idea::idea:

Xel'Naga 30-01-08 22:57

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Quote:

Originally Posted by Jimmy_slide (Post 1324239)
E bijuterie boss!!Sa o stapanesti sanatos si sa-ti aduca bucurii si premii...poate da Dumnezeu si te vad la legale:lol::lol::idea::idea:

pai nu se stie niciodata ce ne rezerva VIITORUL :lol::twisted::arrow:



Quote:

Originally Posted by DjAlcohol (Post 1324016)
Bai voi va luati toti cu trapa numai eu am ramas cel mai prost din parcare :D . Sa o stapanesti sanatos domnule, fara incidente si la cat mai multe modificari!


man de mult vroiam sa imi iau o masina cu TRAPA si acuma s-a nimerit la fix ( trapa electrica cu optiune de inchidere si deschidere din telecomanda cheie ) :D:lol::idea::arrow:

ggd_87 30-01-08 23:47

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1324419)
man de mult vroiam sa imi iau o masina cu TRAPA si acuma s-a nimerit la fix ( trapa electrica cu optiune de inchidere si deschidere din telecomanda cheie ) :D:lol::idea::arrow:

pai sa-ti lasi plete si sa mergi cu trapa deschisa! :lol:
hai k cine stie,poate mai vine una langa! :twisted:

CobraArt 30-01-08 23:51

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Este foarte frumosa!
Bv,sa o stapanesti sanatos!

Lucian 31-01-08 07:18

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Frumoasa foc ! Sa o stapanesti sanatos si fara incidente !

dragos1989 31-01-08 14:41

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
eu sper ca vei aduce si seat-u la nivelu la care transformasesi si bora ( Bah,stii bora aia super tare de a aparut si pe la tv?aia a lu xel-naga mah :P ) asteptam cu interes sa vedem cat mai multe modificari la nivelul motorului,pentru ca la nivel de design s-au mai vazut :D mult succes,si aveti grija unu de altu :D

topser 01-02-08 22:21

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
felicitari cosmin , sa o stapanesti sanatos. super tare...

Xel'Naga 02-02-08 02:02

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
multumesc mult tuturor si urmarile o sa apara :twisted:;):idea::arrow:

yamahaer1cip 03-02-08 14:44

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Sa o stapanesti sanatos fara incidente si multa bafta aaaa.. si era sa uit felicitari ca ai tinut si Bora sa ai grija de ele si bafta la tunat:D

J.D 03-02-08 15:01

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Foarte tare masina! Sa o stapanesti sanatos si sper sa nu ramana stock. ;)

TIR 04-02-08 00:23

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Cupra am mai vazut. :) Eu vreau sa vad ce iese din asta

Xel'Naga 04-02-08 00:27

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
Quote:

Originally Posted by TIR (Post 1333513)
Cupra am mai vazut. :) Eu vreau sa vad ce iese din asta


o sa vezi ... stai sa imi mai revin cu BANII ca am luat-o cash si o sa apara si surprizele !! ;):idea::arrow:

TIR 04-02-08 00:31

Re: SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga
 
scapa de bora sa ai din ce investii :) Colegu de la valcea de ai primit o poza mi-a zis ca si-a luat kit-ul de la je design


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2024 4Tuning