Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Poze cu membri si masinile lor (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/642-poze-membri-masinile.html)

X-Ray-Eyes 08-03-04 07:12

Poze cu membri si masinile lor
 
3 Attachment(s)
Am deschis acest topic in speranta ca ne vom cunoaste mai bine, cu toate ca s-au mai deschis in aceeashi zona topic cu identitati ..
Aici puteti baga poze cu voi , masinile voastre , ce modificari le-ati mai facut , fie ele interioare , exterioare de siguranta sau la motor.

Hondarul 08-03-04 09:05

3 Attachment(s)
Mda...

Deocamdata am numai o poza cu mine... Masina... pe viitor.

Dupa cateva ore de privit d-re imbracate foarte sumar...

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Si doua poze de la peste (cand nu sunt in masina, sunt la peste...)

Gabi 08-03-04 10:05

1 Attachment(s)
Doar eu... Masina, la fel ca Hondaru', pe viitor ;)

fratele lu` alex GMZ 08-03-04 12:21

3 Attachment(s)
eu am cu masinile maele si am si cu mine da o sa va speriatzi :D

fratele lu` alex GMZ 08-03-04 12:25

2 Attachment(s)
alte poze
ala mic sunt eu :lol:

alex_maxx 08-03-04 22:52

2 Attachment(s)
asta sunt eu ..masina nu am poze cu ea..sper sa fac rost!!

P.S..masina din imagine e pusa k sa va sperie :)..hahaha :peace:

catalin rs4 09-03-04 00:08

3 Attachment(s)
ce de poze ati pus..trebuie sa zic ceva..hondare ..unde mergi tu la peste frate :shock: :shock: :shock: cate kg avea crapul ala??si eu merg des la peste..cand sunt in tara..imi place foarte mult..bag si eu o poza cu mine ..cu masina nu mai are rost ca o stiti deja cu toti.. 8)

Hondarul 09-03-04 11:45

Al cui e motorul mane ???? Frumos animal... Pacat nu e Honda ! :lol: :lol:

Pozele sunt de la Sarulesti...

catalin rs4 09-03-04 13:31

:lol: :lol: as fi vrut acuma sa zic cu cea mai mare placere sa zic cai al meu.. :lol: ii a lui un prieten..care la tinut o luna la mine in garaj...in toamna o sa am si eu unu exact asa sper.. :cry: :cry:

cj82ufo 14-03-04 14:35

2 Attachment(s)
a venit si randul meu
in poza 1 sunt eu si furia mea
iar in cealalta poza sunt eu cu cativa membri de la OMV RALLY TEAM
de la fan club :peace:

tekno 14-03-04 22:49

3 Attachment(s)
poze cu mine :lol:

tekno 14-03-04 23:20

3 Attachment(s)
neah... inca cateva...

Gabi 15-03-04 07:44

tek: prima poza-i tare rau, cea cu \"hell\", da' a doua, \"headless\", e super :D Esti un frumos :P

tekno 15-03-04 14:17

loool, mersi
da' nici macar nu imi ceri nr de telefon sa ma invitzi in orash?
:lol: :lol: :lol:

Gabi 16-03-04 08:29

tek: chiar. Tu mobil nu ai ? Cand nu ai mai intrat pe forum, lumea voia sa vorbeasca cu tine si nu erai de gasit :)


All times are GMT +2. The time now is 21:51.

- Copyright 2026 4Tuning