![]() |
Logan tuning - Miker
Pt ca de multa vreme vroiam sa "prezint" si eu masina unui bun prieten de-al meu si un bun coleg de club, m-am decis sa ii fac aici un topic...
https://photos1.hi5.com/0015/164/293/QbsnDO164293-02.jpg Pt mai multe poze: http://www.hi5.com/friend/photos/dis...wnerId=4363753 si http://www.hi5.com/friend/photos/dis...wnerId=4363753 (unele poze sunt cu vechile jante KM pe 16") MASINA: Dacia Logan MOTOR: 1.5 dCi Turbo PUTERE: 84.5 bhp @ 3750 Rpm Nm: 212 Nm 0-100 km/h: N/A MODIFICARI Body kit Dinamic Style PILOT Capota Bad Boy Look costum made Jante Aliaj 17" Dotz Cauciucuri 205/45/ R17 Goodyear Eagle F1 Evacuare dubla Borla (fara catalizator, fara finale) Faruri Angel Eyes Stopuri lexus Kit LED-uri under car Arcuri sport Eibach Bare rigidizare fata/spate Weichers TCM Turbo OBD Stage 3 Filtru aer Green (in carcasa originala) Lumini bord si comenzi ZeXstar Player Alpine - 9887R Boxe Infinity Ref (component fata) + statii Magnat Tribal X One si Magnat Rock 8000 Subwoofer Pionner Champion Series 400 w RMS sealed Condensator 1 farad Toxic Antifonare Dynamat Discuri ventilate Zimmerman cu Placute frana Ferodo Racing Kit xenon proiectoare Kit xenon faza scurta |
Re: Logan tuning - Miker
ar fii bine sa`i puna si`un eleron :>
|
Re: Logan tuning - Miker
il cauta pe cel de la Zender dar nu il gaseste...
oricum de pus ii pune ;) |
Re: Logan tuning - Miker
frumoasa masina lu nenea Miker. sa aibe grija de ea (mai multa grija). :lol:
|
Re: Logan tuning - Miker
personal te idolatrizez...foarte tare ce ai facut din logan....visul meu...diesel consum mic...tuning sa-si rupa gatu pietonii knd se uita dupa masina ta:)
un singur lucru de precizat...NU-I PUNE ELERON! O FACI PREA SA ARATE A FORMULA 1...fara eleron arata prea bine! |
Re: Logan tuning - Miker
eleron ... adik "duck tail"... doar o "buza" din aia mica pe portbagaj... nu vreun "uscator de rufe" :)
|
Re: Logan tuning - Miker
aia da...bun gust chestia aia mica...specifica la M-uri....eleronu e fumat de mut...cel putin pentru logan
|
Re: Logan tuning - Miker
Quote:
|
Re: Logan tuning - Miker
heheh 10x a lot guys ma bucur ca va place troaca mea ;)
|
Re: Logan tuning - Miker
salut!!! deosebit acest logan...ce sa mai....no comment..apropo fara eleron te rogg!!!
|
Re: Logan tuning - Miker
Frumos lucrat, si mie i-mi place, cu sau fara eleron integrat tot bine arata. I-mi place mult modelul asta de bara spate, cel de pe fata e dragut dar se poate si mai bine, poate ne aude cineva :P Si culoarea e frumoasa, capota e bine gandita in linia barei fata, iar jantele superbe. Bravo, frumos lucrat, cu bun gust :)
|
Re: Logan tuning - Miker
Quote:
|
Re: Logan tuning - Miker
Masina este de vanzare pt detalii contactati-ma
|
Re: Logan tuning - Miker
am incercat sa dau comment dar nu putea ca nu aveam la friends , vroiam sa iti zic , ca e super tare masina , sa o stapanesti sanatos si la mai multe
|
Re: Logan tuning - Miker
Masina nu mai este de vanzare, si va asteptam la standul Dream Squad din cadrul salonului de tuning de saptamana viitoare sa admirati noile modificari ;)
Va spun doar atat... ca o sa ramaneti socati si ca nu o sa recunoasteti masina ;) Alte detalii nu va dam :D |
| All times are GMT +2. The time now is 04:42. |
- Copyright 2026 4Tuning