Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Logan tuning - Miker (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/64184-logan-tuning-miker.html)

Achim 24-01-08 23:52

Logan tuning - Miker
 
Pt ca de multa vreme vroiam sa "prezint" si eu masina unui bun prieten de-al meu si un bun coleg de club, m-am decis sa ii fac aici un topic...

https://photos1.hi5.com/0015/164/293/QbsnDO164293-02.jpg

Pt mai multe poze:
http://www.hi5.com/friend/photos/dis...wnerId=4363753
si
http://www.hi5.com/friend/photos/dis...wnerId=4363753

(unele poze sunt cu vechile jante KM pe 16")

MASINA: Dacia Logan
MOTOR: 1.5 dCi Turbo
PUTERE: 84.5 bhp @ 3750 Rpm
Nm: 212 Nm
0-100 km/h: N/A


MODIFICARI
Body kit Dinamic Style PILOT
Capota Bad Boy Look costum made
Jante Aliaj 17" Dotz
Cauciucuri 205/45/ R17 Goodyear Eagle F1
Evacuare dubla Borla (fara catalizator, fara finale)
Faruri Angel Eyes
Stopuri lexus
Kit LED-uri under car
Arcuri sport Eibach
Bare rigidizare fata/spate Weichers
TCM Turbo OBD Stage 3
Filtru aer Green (in carcasa originala)
Lumini bord si comenzi ZeXstar
Player Alpine - 9887R
Boxe Infinity Ref (component fata) + statii Magnat Tribal X One si Magnat Rock 8000
Subwoofer Pionner Champion Series 400 w RMS sealed
Condensator 1 farad Toxic
Antifonare Dynamat
Discuri ventilate Zimmerman cu
Placute frana Ferodo Racing
Kit xenon proiectoare
Kit xenon faza scurta

Cossminel 29-01-08 21:53

Re: Logan tuning - Miker
 
ar fii bine sa`i puna si`un eleron :>

Achim 30-01-08 10:12

Re: Logan tuning - Miker
 
il cauta pe cel de la Zender dar nu il gaseste...
oricum de pus ii pune ;)

ggd_87 30-01-08 10:14

Re: Logan tuning - Miker
 
frumoasa masina lu nenea Miker. sa aibe grija de ea (mai multa grija). :lol:

ANM 30-01-08 10:21

Re: Logan tuning - Miker
 
personal te idolatrizez...foarte tare ce ai facut din logan....visul meu...diesel consum mic...tuning sa-si rupa gatu pietonii knd se uita dupa masina ta:)

un singur lucru de precizat...NU-I PUNE ELERON! O FACI PREA SA ARATE A FORMULA 1...fara eleron arata prea bine!

Achim 30-01-08 10:29

Re: Logan tuning - Miker
 
eleron ... adik "duck tail"... doar o "buza" din aia mica pe portbagaj... nu vreun "uscator de rufe" :)

ANM 30-01-08 10:39

Re: Logan tuning - Miker
 
aia da...bun gust chestia aia mica...specifica la M-uri....eleronu e fumat de mut...cel putin pentru logan

Cossminel 30-01-08 13:31

Re: Logan tuning - Miker
 
Quote:

Originally Posted by ANM (Post 1322842)
aia da...bun gust chestia aia mica...specifica la M-uri....eleronu e fumat de mut...cel putin pentru logan

pai si aia mica tot eleron e..si e singuru lucru care ii lipseste

Miker 30-01-08 20:06

Re: Logan tuning - Miker
 
heheh 10x a lot guys ma bucur ca va place troaca mea ;)

B-08-ZIA 30-01-08 20:47

Re: Logan tuning - Miker
 
salut!!! deosebit acest logan...ce sa mai....no comment..apropo fara eleron te rogg!!!

Black Skorpyo 30-01-08 23:55

Re: Logan tuning - Miker
 
Frumos lucrat, si mie i-mi place, cu sau fara eleron integrat tot bine arata. I-mi place mult modelul asta de bara spate, cel de pe fata e dragut dar se poate si mai bine, poate ne aude cineva :P Si culoarea e frumoasa, capota e bine gandita in linia barei fata, iar jantele superbe. Bravo, frumos lucrat, cu bun gust :)

ggd_87 31-01-08 11:19

Re: Logan tuning - Miker
 
Quote:

Originally Posted by Miker (Post 1323966)
heheh 10x a lot guys ma bucur ca va place troaca mea ;)

si noi ne bucuram ca-ti place troaca ta! :lol:

Miker 01-02-08 11:36

Re: Logan tuning - Miker
 
Masina este de vanzare pt detalii contactati-ma

Ingerasul99 01-02-08 18:37

Re: Logan tuning - Miker
 
am incercat sa dau comment dar nu putea ca nu aveam la friends , vroiam sa iti zic , ca e super tare masina , sa o stapanesti sanatos si la mai multe

Achim 09-03-08 19:13

Re: Logan tuning - Miker
 
Masina nu mai este de vanzare, si va asteptam la standul Dream Squad din cadrul salonului de tuning de saptamana viitoare sa admirati noile modificari ;)

Va spun doar atat... ca o sa ramaneti socati si ca nu o sa recunoasteti masina ;) Alte detalii nu va dam :D


All times are GMT +2. The time now is 04:42.

- Copyright 2026 4Tuning