Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - Furia rosie (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/64182-e30-furia-rosie.html)

boby_nic 24-01-08 23:33

E30 - Furia rosie
 
6 Attachment(s)
nu este cine stie ce dar cu rabdare si spor totul se va rezolva
este un e30 rosu coupe :evil:
motor de 2,0 jetronic :-P

runceanumircea 24-01-08 23:49

Re: E30 - Furia rosie
 
ai facut pe cineva fericit ca a scapat de ia :P
fara suparare.. ai auzit de vorba aia .. "galeata fara fund"???
mai bine mai cumperi una.. si o faci pe aia.
glumeam... noi suntem aici.. cu sfaturi si indicatii .. daca ai nevoie :P
vad ca ai tractat masina pana in curte...
motorul merge... ceva detalii

boby_nic 24-01-08 23:57

Re: E30 - Furia rosie
 
merge totul la ea numai ca nu am bagat cilindrul la ambreiaj si stai linistit ca mai am una de piese asa ca .... acum am rezolvat tot la ea si sunt gata sa ies cu ea pe strazi dar fara spoilere pe care nu le am si vreau sa le cumpar daca are cineva sunt interesat

RED_LAF 25-01-08 01:30

Re: E30 - Furia rosie
 
Quote:

Originally Posted by boby_nic (Post 1312838)
merge totul la ea numai ca nu am bagat cilindrul la ambreiaj si stai linistit ca mai am una de piese asa ca .... acum am rezolvat tot la ea si sunt gata sa ies cu ea pe strazi dar fara spoilere pe care nu le am si vreau sa le cumpar daca are cineva sunt interesat

calm vointa si suflet ,va iesi treaba buna .;)te salut bob,un anceput frumos:lol:

runceanumircea 25-01-08 11:00

Re: E30 - Furia rosie
 
Quote:

Originally Posted by boby_nic (Post 1312838)
merge totul la ea numai ca nu am bagat cilindrul la ambreiaj si stai linistit ca mai am una de piese asa ca .... acum am rezolvat tot la ea si sunt gata sa ies cu ea pe strazi dar fara spoilere pe care nu le am si vreau sa le cumpar daca are cineva sunt interesat

bravo.. atunci ai inceput bine! la prima impresie cam lasa de dorit masina.. din poze.... dar vad ca te descurci!
spor la treaba!
PS: scuza-ma daca te-am suparat cu ce ti-am scris

boby_nic 25-01-08 18:36

Re: E30 - Furia rosie
 
Quote:

Originally Posted by RED_LAF (Post 1312934)
calm vointa si suflet ,va iesi treaba buna .;)te salut bob,un anceput frumos:lol:

ms boss cu asa gasca si sprijin va iesi ceva frumos usor usor bafta tuturor

69WRX 25-01-08 23:48

Re: E30 - Furia rosie
 
mai pune poze :P bafta cu ursu

walter 02-02-08 19:37

Re: E30 - Furia rosie
 
sal. ce faci tete nu o mai scoti o data? mai ai de munca la ea?

manolica76 02-02-08 19:46

Re: E30 - Furia rosie
 
iarna ursii stau la hibernare...stai sa vina primavara...

boby_nic 03-02-08 11:42

Re: E30 - Furia rosie
 
salutare cu putina vointa si spor saptamna asta e gata dar acum asteptam la recuperarea permisului care e mai important ca ursul respect tuturor

RED_LAF 07-02-08 01:08

Re: E30 - Furia rosie
 
Quote:

Originally Posted by boby_nic (Post 1332054)
salutare cu putina vointa si spor saptamna asta e gata dar acum asteptam la recuperarea permisului care e mai important ca ursul respect tuturor

trece ma aici anuntul k ai reusit deja:lol:

boby_nic 07-02-08 18:05

Re: E30 - Furia rosie
 
am reusit gata sunt iar sofer o sa vin si eu in forta

RED_LAF 10-02-08 01:58

Re: E30 - Furia rosie
 
Quote:

Originally Posted by boby_nic (Post 1342072)
am reusit gata sunt iar sofer o sa vin si eu in forta

acum luni sau marti sa vii cu ia la garaj so aranjam pntr 4tunyng days
;)

boby_nic 10-02-08 10:36

Re: E30 - Furia rosie
 
kk boss asa o sa fak

AlexLst 17-01-10 19:38

Re: E30 - Furia rosie
 
Sincer iti zik , dao la fiare vechii..


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning