![]() |
caut electronist
Salutare. Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuie, dar nu am stiut unde altundeva. Am un amplificator defect, este 2 x300 muzicali nu rms. nu-i merge un canal, defapt in comparatie cu celalalt se aude extrem de incet. Am nevoie de un electronist pentru a-mi face o constatare. Vreau doar sa stiu ce piesa este defecta, ca de service ma pot descurca si singur...eu nu am pregatirea necesara pentru a indentifica piesa defecta. Poate se gaseste cineva sa ma ajute. Multumesc.
|
Re: caut electronist
Pai de ce nu zici mami matza ?
Ne intalnim intr-o zi si mi-l dai sa-l vada si intr-o zi ti-l dau inapoi. Eu lucrez in Militari |
Re: caut electronist
bun atunci...pai lasa-mi pe pm nr de tel...si sapt viitoare vb...
|
Re: caut electronist
cand e intalnim? acum cat am bani
:D |
| All times are GMT +2. The time now is 23:38. |
- Copyright 2026 4Tuning