Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   caut electronist (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/64158-caut-electronist.html)

MaTzA 24-01-08 21:03

caut electronist
 
Salutare. Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuie, dar nu am stiut unde altundeva. Am un amplificator defect, este 2 x300 muzicali nu rms. nu-i merge un canal, defapt in comparatie cu celalalt se aude extrem de incet. Am nevoie de un electronist pentru a-mi face o constatare. Vreau doar sa stiu ce piesa este defecta, ca de service ma pot descurca si singur...eu nu am pregatirea necesara pentru a indentifica piesa defecta. Poate se gaseste cineva sa ma ajute. Multumesc.

serban_pc 24-01-08 21:42

Re: caut electronist
 
Pai de ce nu zici mami matza ?
Ne intalnim intr-o zi si mi-l dai sa-l vada si intr-o zi ti-l dau inapoi.
Eu lucrez in Militari

MaTzA 24-01-08 21:52

Re: caut electronist
 
bun atunci...pai lasa-mi pe pm nr de tel...si sapt viitoare vb...

MaTzA 01-02-08 11:59

Re: caut electronist
 
cand e intalnim? acum cat am bani
:D


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning