![]() |
help nu stiu ce jante am
2 Attachment(s)
vreau sa stiu ce jante am...lol.....stiu ca e sec...asa am cumparat masina si nu stiu ce jante is....
fabricatie japan fata : 9jX16 spate :10j X16 poza:D |
Re: help nu stiu ce jante am
par a fi borbet .........
|
Re: help nu stiu ce jante am
nu-s.:D:D::DD...pls daca stiti ceva exact...va rog
|
Re: help nu stiu ce jante am
sper ca nu te superi ... dar sigur, sigur.... ai jante di aliaj :)
|
Re: help nu stiu ce jante am
LOL... EMaiL
si mie tot borbet imi par... un model ceva mai vechi. vazusem un ursulet mai de mult cu asa ceva doar ca erau vopsite negru. |
Re: help nu stiu ce jante am
Mie imi par a fi niste ATS-uri. Dar tot la fel niste modele mai vechi. Oricum sunt frumoase. Bafta
|
Re: help nu stiu ce jante am
ms baietzi...spre uimirea mea si poate si a voastra jantele sunt marca super star 9jX16 fata si 10jX16 spatele.....topicul se poate inchide:D
|
Re: help nu stiu ce jante am
2 Attachment(s)
eu sunt de alta parere .....masina ta e preparata de Konigseder...uite pozele originale
|
Re: help nu stiu ce jante am
da e exact cea din poza......si jantele sunt marca superstar
|
Re: help nu stiu ce jante am
konigseder mai mutl
ca sigur |
Re: help nu stiu ce jante am
doamne ce precizari exact.....marca jentilor oamneni nu bodykitul....iisuse masina e a mea stiu ce bodykit e.....si nu ca e e chiar cea din poza.......
|
Re: help nu stiu ce jante am
vati gandit ca poate masina lui e preparata de cineva in stilul celei de la konigseder???
cum isi fac unii golful 4 dupa r32? omul a zis ca a gasit marca si modelul...nu va mai agitati degeaba |
Re: help nu stiu ce jante am
masina nu e preparata in stilul konig e cumparata de la ei mai am brieful de austria cu propritar konigseder austria trecut pe ea......km stand 0 luata de ei facuta si mai tarziu vanduta la cineva de la noi din tzara
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:09. |
- Copyright 2026 4Tuning