Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fiat tuning (https://forum.4tuning.ro/147-fiat-tuning.html)
-   -   help nu stiu ce jante am (https://forum.4tuning.ro/147-fiat-tuning/64050-help-stiu-jante.html)

CicioNE 23-01-08 23:28

help nu stiu ce jante am
 
2 Attachment(s)
vreau sa stiu ce jante am...lol.....stiu ca e sec...asa am cumparat masina si nu stiu ce jante is....
fabricatie japan
fata : 9jX16
spate :10j X16
poza:D

antonio74 01-02-08 14:37

Re: help nu stiu ce jante am
 
par a fi borbet .........

CicioNE 01-02-08 20:53

Re: help nu stiu ce jante am
 
nu-s.:D:D::DD...pls daca stiti ceva exact...va rog

EMaiL 04-02-08 08:16

Re: help nu stiu ce jante am
 
sper ca nu te superi ... dar sigur, sigur.... ai jante di aliaj :)

monk 04-02-08 09:21

Re: help nu stiu ce jante am
 
LOL... EMaiL

si mie tot borbet imi par... un model ceva mai vechi. vazusem un ursulet mai de mult cu asa ceva doar ca erau vopsite negru.

TzeTze 09-02-08 12:17

Re: help nu stiu ce jante am
 
Mie imi par a fi niste ATS-uri. Dar tot la fel niste modele mai vechi. Oricum sunt frumoase. Bafta

CicioNE 09-02-08 15:13

Re: help nu stiu ce jante am
 
ms baietzi...spre uimirea mea si poate si a voastra jantele sunt marca super star 9jX16 fata si 10jX16 spatele.....topicul se poate inchide:D

antonio74 29-02-08 09:10

Re: help nu stiu ce jante am
 
2 Attachment(s)
eu sunt de alta parere .....masina ta e preparata de Konigseder...uite pozele originale

CicioNE 29-02-08 22:30

Re: help nu stiu ce jante am
 
da e exact cea din poza......si jantele sunt marca superstar

shumyfi 02-03-08 19:48

Re: help nu stiu ce jante am
 
konigseder mai mutl
ca sigur

CicioNE 02-03-08 22:58

Re: help nu stiu ce jante am
 
doamne ce precizari exact.....marca jentilor oamneni nu bodykitul....iisuse masina e a mea stiu ce bodykit e.....si nu ca e e chiar cea din poza.......

special-car 06-03-08 13:18

Re: help nu stiu ce jante am
 
vati gandit ca poate masina lui e preparata de cineva in stilul celei de la konigseder???
cum isi fac unii golful 4 dupa r32?
omul a zis ca a gasit marca si modelul...nu va mai agitati degeaba

CicioNE 06-03-08 17:23

Re: help nu stiu ce jante am
 
masina nu e preparata in stilul konig e cumparata de la ei mai am brieful de austria cu propritar konigseder austria trecut pe ea......km stand 0 luata de ei facuta si mai tarziu vanduta la cineva de la noi din tzara


All times are GMT +2. The time now is 18:09.

- Copyright 2026 4Tuning