Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/6401-cielo-evo-propietar-razvan-alias-sei.html)

aviator 02-07-05 12:02

CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 

Am luat celebrul Cielo!
O sa fac zile negre celor din grupa mea.
Mai e ceva de lucru la el si Sebastian o sa ma ajute.

TND--TEAM 02-07-05 20:00

o sa ii faci ceva modificari ? daca da sa pui si tu niste poze cu modificarile facute la exterior si interior :? cat ai dat pe ea daca nu e secret :!:

dj05dpx 02-07-05 21:23

mai face 400 m in 13 sec?

Mondeo 02-07-05 22:12

vino la craiova cu el pe 10 shi te dai aici :D

cls21b_EVO 04-07-05 22:06

Doamne...deabia astept sa o vad la Craiova...celebra legenda...!! :lol:

blak 05-07-05 01:25

Da si eu sunt foarte curios sa vad cum se comporta :)

kickass 29-07-05 04:37

ceva noutati.. poze... nimik? :roll:

Mondeo 01-08-05 17:48

aviatorule te-ai parashutat?

SEBASTIAN 02-10-05 21:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dj05dpx\"
mai face 400 m in 13 sec?

facea peste 13, dar sub 14.
Acum e dezechilibrata, prea multa putere si o cutie neadaptata inca.
S-au pus slikuri pe fata , luni vin si pt spate.
Urmeaza cutia, autoblocant, pistoane si cine stie poate chiar un turbo.

alex_night77 10-10-05 20:24

..
 
sebastian..poate o sa iti fie ciuda ca nu mai e mashina ta :D cine jtie..poate ajunge sa te faca,daca are profesor bun :roll:

aviator 06-11-05 19:58

Masina e in lucru.
Nu mai dureaza mult, dar mereu mai e loc de cate ceva si piesele costa 500 - 1000 euro bucata, iar lista e destul de lunga, chiar prea lunga.
Sper sa fac Lotusul.

Skma 06-11-05 22:50

Cam greu da nu se stie niciodata :wink:

Danny-future STN 14-11-05 01:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aviator\"
Masina e in lucru.
Nu mai dureaza mult, dar mereu mai e loc de cate ceva si piesele costa 500 - 1000 euro bucata, iar lista e destul de lunga, chiar prea lunga.
Sper sa fac Lotusul.

Lotus-ul ca Lotus-ul dar eu tot Cielo vreua sa il vad pe 20.11 , 04.12 ....cand o fi.......aaa , uitasem ca nu e dupa mine :cry: :cry: :cry:

Kent8 02-04-06 13:40

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
mno ceva poze cu masina aia ...?
eu nu o cunosc si as fi vrut s-o vad

g_unit 05-04-06 15:01

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Cum Sa Nu O Cunosti Frate???????


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning