![]() |
CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Am luat celebrul Cielo! O sa fac zile negre celor din grupa mea. Mai e ceva de lucru la el si Sebastian o sa ma ajute. |
o sa ii faci ceva modificari ? daca da sa pui si tu niste poze cu modificarile facute la exterior si interior :? cat ai dat pe ea daca nu e secret :!:
|
mai face 400 m in 13 sec?
|
vino la craiova cu el pe 10 shi te dai aici :D
|
Doamne...deabia astept sa o vad la Craiova...celebra legenda...!! :lol:
|
Da si eu sunt foarte curios sa vad cum se comporta :)
|
ceva noutati.. poze... nimik? :roll:
|
aviatorule te-ai parashutat?
|
Re:
Quote:
Acum e dezechilibrata, prea multa putere si o cutie neadaptata inca. S-au pus slikuri pe fata , luni vin si pt spate. Urmeaza cutia, autoblocant, pistoane si cine stie poate chiar un turbo. |
..
sebastian..poate o sa iti fie ciuda ca nu mai e mashina ta :D cine jtie..poate ajunge sa te faca,daca are profesor bun :roll:
|
Masina e in lucru.
Nu mai dureaza mult, dar mereu mai e loc de cate ceva si piesele costa 500 - 1000 euro bucata, iar lista e destul de lunga, chiar prea lunga. Sper sa fac Lotusul. |
Cam greu da nu se stie niciodata :wink:
|
Re:
Quote:
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
mno ceva poze cu masina aia ...?
eu nu o cunosc si as fi vrut s-o vad |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Cum Sa Nu O Cunosti Frate???????
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning